Vērtēs Rītiņa pasākuma viesu atbildību par iespējamu Covid-19 noteikumu pārkāpšanu

Valsts policija sākusi administratīvā pārkāpuma procesu, kura laikā vērtēs grāmatas par šefpavāru Mārtiņu Rītiņu atklāšanas pasākuma dalībnieku iespējamo atbildību Covid-19 ierobežojumu pārkāpšanā, informēja likumsargi.

Likumsargi skaidroja, ka, veicot interneta resursu pārlūkošanu, tika konstatētas interneta vidē esošas ziņas par kādu saviesīgu pasākumu, kas norisinājās 1. decembrī Rīgā un kurā  pirmšķietami pārkāpts valstī noteiktais rīkojums par pulcēšanās ierobežojumiem ārkārtējās situācijas laikā.

Lai pārbaudītu šo informāciju, Valsts policija ierosināja resorisko pārbaudi. Tās laikā gūtā informācija deva pamatu 8. decembrī uzsākt administratīvā pārkāpuma procesu, kura laikā vērtēs iesaistīto personu atbildību.

KONTEKSTS:

Policija pārbaudi sāka pēc tam, kad portālā "jauns.lv" ievietotajā fotogalerijā no grāmatas atklāšanas pasākuma bija redzams, ka tajā pulcējušies vairāki desmiti cilvēku, tajā skaitā plašākai sabiedrībai zināmas personas, savukārt maskas lietoja tikai apkalpojošais personāls.

Visi klātesošie bijuši vakcinēti vai Covid-19 pārslimojuši, taču ārkārtējās situācijas rīkojums nosaka, ka šobrīd tik un tā publiskajos pasākumos jāvalkā maskas, vēstīja Latvijas Televīzija.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti