Sadaļas Sadaļas

Pēcpusdiena

Aptauja: strādājošos Latvijā vairāk motivē ilgtermiņa darba devēja sniegtie bonusi

Pēcpusdiena

Atbalstu zinātnisko pētījumu komercializācijai saņēmis jau 101 projekts

Vērmanes dārzā pašvaldības policijai ļaus patrulēt ar auto

Vērmanes dārzā pašvaldības policija varēs patrulēt ar automašīnām

Lai Vērmanes dārzā uzturētu kārtību, pašvaldības policijai naktīs parkā ļaus patrulēt ar automašīnām. Dārzā plānots arī turpināt uzstādīt videonovērošanas kameras. Tā nolēma Rīgas domes (RD) atbildīgās komitejas ārkārtas sēdē. 

Domnieki Vērmanes parka problemātikai pievērsušies, jo tur naktīs uzdzīvojot dīkdieņi, pārvieto un lauž solus, apzīmē estrādes sienas, izposta apstādījumus un turpat arī nokārtojas. 

Tādēļ turpmāk Rīgas pašvaldības policijai būs ļauts pārvietoties pa parku ar auto nakts stundās. 

Pašvaldības policija informējusi, ka Vērmanes dārzā šogad reģistrēto pārkāpumu skaits, salīdzinot ar pērno gadu, audzis gandrīz par trešdaļu. 

Vienlaikus deputāti nolēma turpināt darbu pie papildu kameru izvietošanas un sadarboties ar apdrošinātājiem, nodrošināt biežākas policijas patruļas, kā arī apsvērt ideju par sociālo kampaņu, kas veicinātu iedzīvotāju izpratni par kārtību, drošību un vērtībām vidē un sabiedrībā.

“Biežākas patruļas Vērmanes dārzā. Informācijas apkopošana par pārkāpumiem. Ilgtermiņā jādomā par apgaismojumu, kas ir gan Vērmanes dārzā, gan vairākos citos. Labās ziņas ir tādas, ka tas darbs ir iesākts, lai parkus prioritizētu. Jādomā arī par darbu ar jauniešiem, ņemot vērā pandēmijas sekas, un jāpiedāvā alternatīvas gan grafiti, gan citiem veidiem,” norādīja RD Mājokļu un vides komitejas vadītājs Edmunds Cepurītis (Par!/Progresīvie”).

Savukārt kā vidēja termiņa risinājums tika apspriesta papildu apgaismojuma ierīkošana parkā un vides uzlabošana, norādīja domē. Tikmēr noņemtie Vērmanes dārza estrādes soli patlaban tiek remontēti, salaboti un nokrāsoti, lai pēc tam tos uzstādītu atpakaļ savās vietās.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt