Vērienīgi satiksmes ierobežojumi saistībā ar Rīgas maratonu

Saistībā ar Rīgas maratonu šodien Latvijas galvaspilsētā būs vērienīgi satiksmes ierobežojumi. Tie gaidāmi no pusastoņiem rītā līdz puspieciem vakarā. Vanšu tilts būs slēgts satiksmei abos virzienos un sabiedriskais transports pāri tam arī nekursēs.

Maratona laikā satiksmes ierobežojumiAnnija Petrova/LR
  Prognozējams, ka ātrāka satiksmes ierobežojumu atcelšana attiektos uz Akmens tiltu, Mūkusalas ielu, Salu tiltu.

  Turpina Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola:

  „Jāatceras, ka būs apgrūtināta kustība gan pa Krasta ielu, gan pa Mūkusalas ielu, satiksmei būs slēgts Vanšu tilts. Akmens tilts un Salu tilts [būs slēgts] vienā virzienā. Tas nozīmē, ka viena puse Akmens tiltam un Salu tiltam būs slēgta, bet transportlīdzekļu satiksme tiks nodrošināta pa otru pusi, pa otru joslu.

  Tāpat aicinām iedzīvotājus izmantot aplikāciju "WAZE", jo šie satiksmes ierobežojumi būs diezgan apjomīgi. Līdz ar to vieglāk maršrutu būs pārplānot, izmantojot šo aplikāciju.

  Gan pie Vanšu tilta, gan pie Vecrīgas, gan arī Elizabetes un Valdemāra ielā ir šie regulētās satiksmes posmi, kur policija tajā brīdī, kad redzēs, ka skrējēji, piemēram, ir paskrējuši garām, transportlīdzekļus palaidīs. Bet, ņemot vērā to, ka tas viss notiek pilsētas centrā, aicinājums ir izvēlēties kādus citus maršrutus un apbraukt šos posmus. Maratons ir arī svētku līdzjutējiem, tā ka ietves ir droši atļauts izmantot gājējiem un velobraucējiem.”

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti