Ventspilī vēlētāji pauž vilšanos ar agrāk ievēlēto deputātu darbu

Ventspilī Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās darbojas 13 vēlēšanu iecirkņi un pusdienlaikā tajos bija vērojama vidēja aktivitāte. Lielākā daļa no aptaujātajiem vēlētājiem savu izvēli bija izdarījuši jau iepriekš, lai gan dažiem tas  sagādājis grūtības. Cilvēki arī atzina, ka vīlušies savu agrāk ievēlēto deputātu darbā.

Ventspils 261. vēlēšanu iecirknī Latvijas Televīzija sastapa Mārtiņu, kurš ieradās balsot tieši pusdienlaikā. Viņš apglvoja, ka izdarīt izvēli nav bijis grūti, bet no ievēlētajiem deputātiem vēlas sagaidīt konkrētu rīcību.

"Pārstāvēt mūsu tiesības. Tur jau pa lielam neko daudz viņi nevar izlemt individuāli. Stājās savās partijās tajā galā un tad kaut ko lemj," tā Mārtiņš.

Deputāti, kurus Latvijas iedzīvotāji šodien ievēlēs Eiroparlamentā, mūsu valsts intereses un tiesības pārstāvēs nākamos piecus gadus. Kā atzina Jānis – deputāti, kuri Latviju pārstāvējuši agrāk, viņam sagādājuši vilšanos.

"Nu viņi neko daudz mūsu valsts labā nav izdarījuši, un tas arī man lika mainīt to, par ko es iepriekš balsoju. Par kandidātiem info bija ļoti daudz, tiešām, tā kā man bija viegli izlemt, par ko balsot," teica Jānis.

Atsevišķos gadījumos vēlēšanu iecirknī ierodas cilvēks, kuram jābalso citviet. Šādos gadījumos vēlēšanu komisija, izmantojot īpašu programmu, viņam palīdz noskaidrot, kurp doties, lai izpildītu pilsoņa pienākumu.

Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) dati liecina, ka kopumā Ventspilī līdz plkst.16.00 bija nobalsojuši 5 893 cilvēki jeb 25,04% no pilsētā reģistrētajiem balsstiesīgajiem.

 

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti