Vēlēšanās uz Eiroparlamentu kandidēs arī Rubesa un Ilvesa

No partijas “Attīstībai/Par!” Eiropas Parlamenta vēlēšanās kandidēs arī uzņēmēja Baiba Rubesa un diplomāte, kiberdrošības eksperte Ieva Ilvesa, liecina LTV rīcībā esošā informācija.

Rubesa partijas sarakstā kandidēs ar otro numuru, tūlīt aiz saraksta lokomotīves Ivara Ījaba.

Bet Ilvesai būs trešais numurs. Paredzēts, ka sestdien, 23. februārī, partijas konferencē, kurā paredzēta iepazīstināšana ar kandidātu sarakstu, piedalīsies arī Ilvesas dzīvesbiedrs, bijušais Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess.

KONTEKSTS:

Kandidātu sarakstu iesniegšana Eiroparlamenta vēlēšanām notiks no 6. līdz 21. martam.

Pirmie par eiroparlamenta kandidātiem paziņoja "Attīstībai/Par!". Partijas saraksta līderis būs politologs Ivars Ījabs, kurš līdz šim oficiāli nebija saistīts ar partijām. 

"Attīstībai/Par!" plāno sestdien, 23. februārī, konferencē paziņot EP vēlēšanu deputātu kandidātus.

4 komentāri
Jānis Litke
Padzina no Reil Baltik tagad busu deputate.
Zane Līvmane
Nu nē, šīs kundzes labāk lai paliek savās vietās!
Anonīms lietotājs 22483
Likās, ka ir izlemts, par ko balsot un var sākt ignorēt politisko šļuru Latvijā, bet, nē, jāsāk skatīties, ko citi piedāvās. Piedod, Ījab! Ceru, ka tiksi eiroparlamentā, bet papīra gabalu ar Rubesas vārdu, kaut izsvītrotu, es urnā iemest nespēšu. Arī Ilvesas vienīgais panākums, cik zinu, ir senilā, paša valstī nepopulārā igauņa sekmīga lenkšana. Ne viņas kādi panākumi, ne uzskati, ne vispār kas vairāk par viņu kā vien privātās dzīves detaļas par Ilvesu plašākai Latvijas sabiedrībai nav zināms. Nav pat skaidrs, kurā valstī viņa vispār dzīvo.
Normunds Kārkliņš
Šausmas kaut kādas! Šis pirmais ielidos miskastē.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti