Vēl var pieteikties «NATO samita simulācijas spēlei 2019»

Aprit 15 gadi kopš Latvija iestājusies NATO, kam par godu šodien pie Rīgas pils notiks svinīga goda sardzes maiņa, kā arī Svētā Gara tornī pacels NATO karogu.

Latvija iestājās NATO 2004. gadā, savukārt nākamnedēļ alianse atzīmēs 70 gadu jubileju. Saistībā ar šo Ārlietu ministrija rīko simulācijas spēli, kurai vēl iespējams pieteikties - to var izdarīt šodien līdz plkst.17.

Jānis BeķerisPaula Dēvica
  "Galvenais mērķis ir piedāvāt jauniešiem iespēju pārbaudīt zināšanas valsts drošības un aizsardzības jautājumos. Mēs ceram uz lielu atsaucību, pieteikšanās vēl turpinās. Pati spēle notiks šā gada 15. maijā Ārlietu ministrijā, un daļa no spēles būs Ādažu militārajā bāzē. Ir vairākas vērtīgas balvas paredzētas. Spēles uzvarētāji saņems iespēju apmeklēt NATO galveno mītni Briselē, iespējams tikt gan pie ielūgumiem uz Rīgas konferenci, kas notiks rudenī, kā arī saņemt citas vērtīgas balvas, stāsta Ārlietu ministrijas preses sekretārs Jānis Beķeris.

  Spēle sola veicināt jauniešu zināšanas un interesi par NATO un starptautiskās drošības un aizsardzības politikas jautājumiem, tādējādi sekmējot jaunās paaudzes neatkarīgu izpētes darbu, analīzes un erudīcijas spēju uzlabošanos, kā arī lēmumu pieņemšanas procesa izpratni. 

  Sīkāka informācija par konkursu “NATO samita simulācijas spēle 2019” šeit.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti