Vēl trīs dienas godināšanai var pieteikt brīvprātīgā darba veicējus

Līdz otrdienai, 31. oktobrim, ikviens aicināts pieteikt pretendentus godināšanai ikgadējā pasākumā “Gada brīvprātīgais”, kas 2. decembrī notiks Rīgā.

5.decembrī visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā brīvprātīgo diena. Tādēļ godināšanai var pieteikt brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā laikā no pērnā gada 1. novembra līdz šā gada 31. oktobrim, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās pašvaldības. Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmēt gan dažāda vecuma cilvēku, gan organizāciju iesaistīšanos brīvprātīgajā darbā.

Nodarbinātības valsts aģentūras pārstāvis Ints TeterovskisEdgars Kupčs
"Ceturto gadu ir izsludināta pieteikšanās uz brīvprātīgo godināšanu, tā ir lieliska iespēja pateikt paldies brīvprātīgajiem visā Latvijā. Godināt var brīvprātīgo indivīdu vai nevalstisko organizāciju, vai arī kādu no pašvaldībām, kas īpaši atbalsta brīvprātīgos. Pieteikt var Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapā, kā arī brivpratigie.lv. Aktīvākie brīvprātīgie tiks godināto 2. decembrī," stāsta Nodarbinātības valsts aģentūras pārstāvis Ints Teterovskis.

Pērn svinīgajā ceremonijā “Gada brīvprātīgais 2016” sudraba goda zīmi un goda rakstu saņēma brīvprātīgie no Krāslavas, Jelgavas, Daugavpils, Preiļiem, Aizkraukles, Rīgas, kā arī brīvprātīgā darba organizētāji – Ikšķiles novada pašvaldība un apvienība „Brīvprātīgie Jelgavai” no Jelgavas. Video stāstus par katra “Gada brīvprātīgais 2016” titula saņēmēju un viņa veikumu sabiedrības labā, kā arī attēlus no godināšanas ceremonijas meklējiet šeit – www.brivpratigie.lv sadaļā “Gada brīvprātīgais 2016”. 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti