Vējonis videoierakstā emocionāli pateicas Latvijas iedzīvotājiem par atbalstu

Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš janvārī pārcieta sirds operāciju, otrdien, 2.februārī, pateicās visiem Latvijas iedzīvotājiem par atbalstu.

 

Savu pateicību Vējonis izteica Valsts prezidenta kancelejas veidotā video.

"Pagājušajā nedēļā esmu pārcietis sirds operāciju, lai veiktu korekcijas savā iedzimtajā sirdskaitē, Liels paldies Latvijas ķirurgiem, jo īpaši gribu teikt paldies [ārstiem] Ērglim, Lācim, Varlamovam un citam medicīnas personālam, kas visu šo periodu ir snieguši man atbalstu. Īpaši svarīgs tas ir atveseļošanās periodā.

"Vēlos pateikties arī visiem jums - par to atbalstu, labajām domām, ko jūs sūtat internetā. Šīs labās domas palīdz stiprināties, lai izietu cauri atveseļošanās procesam. Paldies jums! Es jūs mīlu!" sacīja prezidents.

Vējonis arī apliecināja, ka ir informēts par notikumiem valstī un regulāri sazinās ar premjera amata kandidātu Māri Kučinski (Zaļo un zemnieku savienība).

"Esmu pārliecināts, ka nākamajā nedēļā varēs apstiprināt jauno valdību," sacīja Vējonis.

Prezidents arī parakstīja pateicības vēstuli Latvijas iedzīvotājiem:

Jau vēstīts, ka Valsts prezidentam Raimondam Vējonim trešdien, 20. janvārī, veikta sirds operācija, jo sepses infekcija bija bojājusi sirds vārstuli, kas nomainīts ar protēzi. Prezidents atrodas Intensīvās terapijas nodaļā nepārtrauktā ārstu uzraudzībā.

Atveseļošanās process ir individuāls un atkarīgs no organisma spējām tikt galā ar pēcoperācijas stāvokli un infekciju, norādīja slimnīca. Šobrīd netiek prognozēts, kad prezidents varētu atgriezties darbā.

Iedzīvotāji sociālajos tīklos steidza veltīt Vējonim veiksmīgas veseļošanās vēlējumus, bet vēlāk izskanēja bažas par pārlieku skopu informāciju par viņa veselības stāvokli. Prezidenta kancelejā gan norādīja - Vējonis pats lūdzis ārstiem detaļas par viņa ārstēšanu publiski neizpaust.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti