Īpašās pārraides

Ministru prezidenta Māra Kučinska uzruna gadumijā

Īpašās pārraides

Latvijas Republikas valsts himna un muzikāls uguņošanas uzvedums

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzruna gadumijā

Vējonis: Saeimas deputātu kandidātu vārdi un darbi ir jāvērtē jau tagad

Lai arī Saeimas vēlēšanas ir vairāk nekā pēc 10 mēnešiem, iedzīvotājiem jau tagad ir jāvērtē iespējamo kandidātu vārdi un darbi, svētdien, 31. decembra vakarā, uzrunā tautai sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

“Es aicinu pēc desmit mēnešiem izmantot iespēju izvēlēties savus pārstāvjus Saeimā, bet vērtēt viņus jau tagad un visa gada garumā.

Sekojiet līdzi notikumiem, vārdiem un darbiem!” prezidents pauda savā ikgadējā Vecgada vakara runā.

Vējonis mudināja iedzīvotājus prasīt no politiķiem atbildību un paskaidrojumus par katru pieņemto lēmumu. “Īstenojiet savas tiesības prasīt atbildību un paskaidrot katru lēmumu! Nemainiet savu balsi pret tukšiem solījumiem!” aicināja prezidents.

Viņš vairākkārt savā runā pieminēja brīvību gan kontekstā ar Eiropas Savienību, kurā tā, kā prezidents sacīja, ir viena no vērtībām, gan saistībā ar katra Latvijas iedzīvotāja atbildību, iespējām un ikdienu.

“Šis būs simtais gads, kopš mums ir pašiem sava, brīva valsts. Brīvība ir mūsu iespēja, un tā ir arī mūsu atbildība,” pauda prezidents.

“Es aicinu katru izmantot savas iespējas. Kādas vien varat ieraudzīt: palīdzēt savai ģimenei un līdzcilvēkiem, novērst kādu netaisnību vai ieviest kārtību, kur tās nav bijis.

Kopt un sargāt savu zemi,” mudināja prezidents. “Ikvienam iesaistoties, mēs varam paveikt lielas lietas. Un – darot to kopā – vēl vairāk,” viņš teica.

Prezidents vēlēja ikvienam iedzīvotājam valsts simtgadē nepalikt malā un piedalīties Latvijas radīšanā.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti