Vējonis novēl Tēva dienā vairāk laika, ko pavadīt kopā ar bērniem

Sveicot tēvus un vectēvus Tēva dienā, Valsts prezidents Raimonds Vējonis novēl vairāk laika, ko pavadīt kopā ar saviem bērniem un mazbērniem, informē Valsts prezidenta kancelejā.

Vējonis savā apsveikumā uzsver, ka Latvijas valstij šogad paliek 100 gadi, un tas nebūtu iespējams bez stiprām ģimenēm un dzimtām, kurās būtiska loma ir bijusi arī stipriem tēviem.

"Tēvs ir mūsu atbalsts un padomdevējs. Cilvēks, kas veido mūsu izpratni par labo un ļauno, māca tēvzemes mīlestību un lepnumu par savu valsti," norāda Vējonis.

Viņš norāda, ka tēva dotais paliek kopā ar mums uz mūžu. "Tā var būt drošības sajūta un atbildība, prieks un mīlestība, zināšanas vai amata prasme. Tēvs ir piemērs, no kura mācīties kopš vismazākajām dienām,"

Pēc prezidenta teiktā, būt tēvam ir prieks, gods un lepnums. Ģimenēs, ko vieno mīlestības saites, tēvs dala ikdienas rūpes ar māti. Tādēļ prezidents īpaši izceļ tēvus, kas ik dienu ir kopā ar saviem bērniem – gan mācoties pirmos burtus, gan kopā lasot grāmatas un ejot skolas gaitas, gan sapņojot un piepildot šos sapņus. 'Sabiedrībai jūs esat tādi paši varoņi kā savam bērnam!" norāda Vējonis.

Tēva dienā prezidents novēl visiem tēviem un vectēviem vairāk laika, ko pavadīt kopā ar saviem bērniem un mazbērniem. "Lai šis laiks ir piepildīts, lai jūsu dotais tiek rūpīgi glabāts un nests tālāk!"

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti