Krustpunktā

Saeima līdz pavasara sesijas beigām cer skatīt otrajā lasījumā izmaiņas VK likumā

Krustpunktā

Speciālās skolas turpinās darbu. Vairāk jādomā par bērnu integrāciju parastās skolās

Valsts prezidents Raimonds Vējonis: Naturalizācijas noteikumi nebūtu jāpārskata

Vējonis: Masveida nepilsoņu naturalizācija ar vienu likumu nebūtu pareizais ceļš

Valsts prezidents Raimonds Vējonis uzsver, ka šobrīd netiek gatavoti nekādi priekšlikumi par nepilsoņu naturalizācijas nosacījumu atvieglošanu, un viņš uzskata, ka masveida naturalizācija ar kādu vienu likumu nav pareizais ceļš.

Prezidents intervijā Latvijas Radio raidījumam “Krustpunktā” sacīja, ka Latvijas simtgades padomē patiešām ir diskutēts par dažādiem jautājumiem, virspusēji runāts arī par naturalizāciju.

Laikraksts "Latvijas Avīze" pagājušajā nedēļā ziņoja, ka simtgades padomē, kur darbojas Valsts prezidents kopā ar eksprezidentiem, diskutēts par pretimnākšanu nepilsoņiem.  

Vējonis uzsvēra, ka nekādi lēmumi un nav nekādas iniciatīvas nav gatavotas un  nav piedāvātas. Viņš arī atgādināja, ka pirms diviem gadiem Augstākā tiesa jau atzina, masveida naturalizācijas ir pretrunā ar Satversmes normām, “līdz ar to neviens nekad šai kārtībai nepiekritīs”.

Prezidents gan atzina, ka aptuveni 250 000 nepilsoņu nav labākais signāls sabiedrībai, bet masveida naturalizācija ar vienu likumu ir nepareizs ceļš, kuru viņš neatbalsta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti