Vēja postījumu novēršana gandrīz pabeigta; bez elektrības vēl 1000 klientu

Glābšanas dienests ir pabeidzis stiprā vēja radīto postījumu likvidēšanu, un šobrīd vairs nav izsaukumu, kas saistīti ar vēju. Taču bez elektrības svētdienas pēcpusdienā bija vēl aptuveni 1000 klientu.

Kopumā vēja radīto seku dēļ no piektdienas, 17.jūnija, līdz svētdienas, 19.jūnija, rītam glābšanas dienests saņēma tieši 400 izsaukumu. Vairāk nekā 250 no tiem bija no Rīgas reģiona, kam sekoja Vidzeme ar 70 izsaukumiem.

Piektdienas vakarā un sestdien daudzviet plosījās stipras vēja brāzmas, lauzdamas kokus, kas bieži krita uz autoceļiem, ēkām, sētām un automašīnām, atrāva jumtu konstrukcijas un saplosīja izkārtnes.  

Pēc spēcīgā vēja nodarītajiem postījumiem elektrības piegāde ir atjaunota 18 000 “Sadales tīklu” klientu. Šobrīd bez elektrības esot ap 1000 klientu, Latvijas Radio informēja "Sadales tīklu" komunikācijas speciāliste Tatjana Smirnova.

"Sadales tīklu" pārstāve Tatjana Smirnova: Bez elektrības vēl aptuveni 1000 klientu

Viņa pastāstīja, ka svētdien turpinās darbs tehniski sarežģītāko bojājumu novēršanai, piemēram, vietās, kur sarauti vadi, līnijās iegāzti koki, kur ir apgrūtināta piekļuve mežos un purvainos apvidos.  Darbu turpina 196 brigādes.

Viņa uzsvēra, ka visi bojājumi novērsti un elektrības piegāde atjaunota tiks svētdienas laikā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti