Vēja dēļ bez elektrības aptuveni 4000 klientu

Vidzemē otrdien dienas pirmajā pusē reģistrētas spēcīgas vēja brāzmas un pusdienlaikā vējš bez elektrības atstāja aptuveni 4000 klientu, liecina uzņēmuma „Sadales tīkls” informācija.

 „Sadales tīkla” darbinieki otrdien novērš vairākus lokālus bojājumus, kurus ir izraisījis spēcīgais vējš, dažviet laužot atsevišķus kokus vai koku zarus.

Uzņēmums atgādina, ka nepastāvīgos laika apstākļos ir būtiski ievērot pastiprinātus drošības pasākumus, īpaši atrodoties elektrolīniju tuvumā. Jāatceras, ka spēcīga vēja ietekmē elektrolīnijā var iegāzties elektrolīnijas malā augošs koks, vai ieķerties vēja nolauzts un nests zars, pārraujot elektrolīnijas vadu un radot apdraudējumu iedzīvotāju dzīvībai.

Elektroapgādes traucējumus vējš izraisīja Madonas, Aizkraukles, Jaunjelgavas, Cēsu un Limbažu apkārtnē. 

Pēc AS "Sadales tīkls" dispečeru sniegtās operatīvās informācijas, elektroapgāde brāzmainā vēja ietekmē pulksten 12:00 bija traucēta aptuveni 4 000 mājsaimniecību.

Iedzīvotājiem, konstatējot bīstamu situāciju elektrolīniju tuvumā - uz elektrolīnijas nogāzies koks, pārrauti elektrolīnijas vadi, lūgums rīkoties atbildīgi. Netuvoties un nekavējoties ziņot, zvanot uz AS „Sadales tīkls” klientu servisa diennakts bojājumu pieteikšanas bezmaksas tālruni 80200404. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti