Dienas ziņas

Eirovīzijā atkal uzvar Zviedrija

Dienas ziņas

“Latgales ripulis” ar padomju laika auto

Vecāku diena Draugiem.lv

Vecāku dienā «Draugiem.lv» darbinieki mammām un tētiem stāsta par savu arodu

Kamēr Ēnu dienā ļoti daudz skolēnu dodas pie saviem vecākiem uz darba vietām, lai iepazītos ar viņu arodu, tikmēr vienā no Latvijas inovatīvākajiem uzņēmumiem arī tiek atzīmēta vecāku diena, kad tēti un mammas dara pretējo. Uzņēmums draugiem.lv jau otro gadu aicina savu darbinieku vecākus iepazīties ar savu lielo bērnu darba vietām un kolēģiem. Atsaucība ir ļoti liela.

Ekskursijā pa "Draugiem.lv" biroju ir ko redzēt, jo pašu izgudrojumi strādā viņu labā. Atvērtā tipa birojs, kur visi ir vienlīdzīgi, un pat pēc krēsla nevar pateikt, kurš šefs un kurš padotais. Pusdienas, kas tiek piegādātas, un terase, kur nosauļot degunu, paralēli strādājot. Aizkari, kurus aizver ar mobilā telefona palīdzību, un dobe, kuru laista sistēma, kas mēra augsnes mitrumu.

Tāpat mammas un tēti sēžas blakus un strādā kopā ar savu lielo bērnu. Vecāki atzīst, ka viņus pārsteidz bērnu darbavieta.

Vecāku diena draugos notiek jau otro gadu. „Ir tik daudz profesiju draugiem.lv grupā, un vecāki pat nenojauš, ko mēs šeit darām. Tad nu mēs uztaisījām tādu dienu, kad atbrauc mūsu mammas un tēti, pavada vienu dienu kopā ar savu bērnu un beigu beigās saprot, ko viņš dara. Un vakara beigās tas ir sirsnīgs, emocionāls pasākums,” saka draugiem.lv runasvīrs Jānis Palkavnieks.

Mammas visvairāk novērtē tieši brīvo atmosfēru, kādā strādā viņu bērni.

Saspringtajā laikā, kad bērniem nereti nav laika saviem vecākiem pat piezvanīt, šīs vecāku dienas ietvaros notiek arī kopīgas pusdienas. Iespējams, tieši tad var izrunāt arī tādas lietas, par ko parunāt nav sanācis jau labu laiku, jo visi taču mūždien ir aizņemti darbā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti