Vasarā pie administratīvās atbildības saukti 10 Saeimas deputāti

No šī gada 14.jūnija līdz 1.septembrim pie administratīvās atbildības saukti 10 Saeimas deputāti, ceturtdien, 1.decembrī, Saeimai norādīja Saeimas Ētikas komisijas priekšsēdētājs deputāts Vitālijs Orlovs ("Saskaņa").

Saskaņā ar Iekšlietu ministrijas (IeM) Informācijas centra sniegto informāciju par braukšanas ātruma, distances un intervāla neievērošanu deputātiem Andrejam Elksniņam, Edvīnam Šnorem un Jānim Trupovniekam piemērots naudas sods, bet deputātiem Andrejam Judinam un Jānim Tutinam – brīdinājums. 

Tāpat IeM informē, ka naudas sods piemērots deputātam Rihardam Eigimam par vispārīgo ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu, Valdim Kalnozolam par nesadarbošanos ar nodokļu administrācijas amatpersonām, Jānim Klaužam par transportlīdzekļu tehniskā stāvokļa un iekārtojuma nosacījumu pārkāpšanu un Veiko Spolītim par amatu savienošanas ierobežojumu izpildes kārtības neievērošanu un valsts amatpersonai noteikto ierobežojumu un aizliegumu pārkāpšanu.

Pie administratīvās atbildības, piemērojot naudas sodu, saukts arī Dainis Liepiņš, kurš šī gada augustā izslēgts no Saeimas sastāva. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti