VARAM valsts sekretāra amatā ieceļ Edvīnu Balševicu

Ministru kabinets par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretāru otrdien, 28. maijā, apstiprināja līdzšinējo Tiesu administrācijas direktoru Edvīnu Balševicu, informē VARAM. Valsts sekretāra pienākumus Balševics sāks pildīt ar 2019. gada 4. jūniju.

Edvīns Balševics kā vienu no savām prioritātēm jaunajā amatā izvirzījis ministrijas kopējās kapacitātes stiprināšanu, nodrošinot ilgtspējīgu, efektīvu politiku, kas vērsta uz personāla attīstību, modernām tehnoloģijām un darba efektivitāti. Par svarīgu uzdevumu viņš uzskata e-pakalpojumu modernizāciju, kas būtu balstīta uz iedzīvotāju un uzņēmēju dzīves situāciju vajadzībām, valsts IKT resursu centralizētu attīstību, vides pārraudzības iestāžu kapacitātes stiprināšanu, kā arī administratīvi teritoriālās reformas īstenošanu, lai izveidotu ilgtspējīgas un ekonomiski spēcīgākas pašvaldības.

Balševics Latvijas Universitātē ir ieguvis bakalaura grādu Tiesību zinībās un maģistra grādu Vadības zinībās, viņam ir arī bakalaura grāds Informācijas tehnoloģijās, kas iegūts Rīgas Tehniskajā universitātē.

Darbu Tiesu administrācijā Balševics uzsāka jau 2001.gadā kā Zemesgrāmatu departamenta Informācijas izplatīšanas un statistikas nodaļas vadītājs, kad Tiesu administrācijas funkcijas vēl pildīja Tieslietu ministrija. Vēlāk kļuvis par Zemesgrāmatu departamenta direktora vietnieku un pēc tam - par Zemesgrāmatu departamenta direktoru.

Balševics līdz šim brīdim ir arī Eiropas Komisijas projekta "Tiesās nodarbināto apmācības Twinning ietvaros” Gruzijā, Tbilisi stratēģiskais vadītājs, padomes loceklis Latvijas tiesnešu mācību centrā un padomes loceklis Eiropas Tiesību akadēmijā Trīrē, Vācijā.

VARAM valsts sekretāra amata pamatpienākumi ir vadīt ministrijas administratīvo darbu, izstrādāt ministrijas stratēģiju un organizēt tās funkciju izpildi, lai nodrošinātu politisko lēmumu īstenošanu saskaņā ar valdības nostādnēm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti