Var pieteikties mācībām Valsts robežsardzes koledžas Robežsargu skolā

Šobrīd var pieteikties mācībām Valsts robežsardzes koledžas profesionālās tālākizglītības programmā “Robežsardze”. Mācībām var pieteikties Latvijas pilsoņi, kuri ieguvuši vidējo izglītību, un ir vecumā no 18 līdz 30 gadiem. Apmācības notiek par valsts budžeta līdzekļiem. Uzņemšana Valsts robežsardzes koledžā gadā notiek divas reizes.

Var pieteikties mācībām Valsts robežsardzes koledžas Robežsargu skolāLāsma Zute

  “Apmācības Valsts robežsardzes Koledžā ilgst vienu gadu. Mācību laikā kadeti saņem atalgojumu 455 eiro, tiek nodrošināti ar dienesta formas tērpu un izmitināšanu dienesta viesnīcā. Pēc programmas absolvēšanas viņi iegūst Valsts robežsardzes inspektora profesiju un garantēti tiek nodrošināti ar darba vietām Valsts robežsardzes struktūrvienībās, kas ir lidosta, osta, autoceļu un dzelzceļa robežkontroles punkti vai arī robežapsardzības nodaļas uz Latvijas Austrumu robežas," stāsta Valsts robežsardzes pārstāve Kristīne Pētersone.

  Uzņemšanai nepieciešamos dokumentus var iesniegt vēl līdz 11.janvārim tuvāk savai dzīvesvietai vai vēlamajai dienesta vietai tuvākajā Valsts robežsardzes teritoriālajā pārvaldē. Sīkāk ar noteikumiem var iepazīties Valsts robežsardzes koledžas mājas lapā.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti