Aktuāli

Komentārs. Madara Fridrihsone par partiju priekšvēlēšanu solījumiem

Aktuāli

Pensiju sistēmas eksperte Ruta Zilvere par partiju priekšvēlēšanu solījumiem

RD Satiksmes departamenta pārstāvis Edmunds Valpēters par Rīgas ielu remontiem

Vanšu tiltu varētu remontēt tuvāko divu gadu laikā

Šogad sāks visa Vanšu tilta pārbūves projektēšanu, savukārt pašus remontdarbus varētu sākt tuvāko gadu laikā, intervijā Latvijas Radio pastāstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta Satiksmes infrastruktūras pārvaldes priekšnieks Edmunds Valpēters.

Pašlaik notiek projektēšana Vanšu tilta kāpņu pārbūvei, un šogad rudenī plānots sākt to remontu. Šie darbi varētu aizņemt vienu vai divus mēnešus, tāpēc šogad tilta kāpnes varētu būt atjaunotas.

Savukārt pilnu Vanšu tilta remontu varētu sākt nākamā gada otrajā pusē vai 2020.gadā. 

Remontu laikā uz tilta gaidāmi satiksmes ierobežojumi, bet pilnībā slēgts tas, visticamāk, netiks. “Tas, protams, ir būvnieku un projektētāju ziņā, kā viņi šo darbu redzēs, kā to veikt, bet ceru, ka slēgšana nebūs,” piebilda Valpēters.

KONTEKSTS: 

Vanšu tilts ekspluatācijā nodots 1981.gadā un kapitālo remontu nav piedzīvojis.

Marta sākumā no Vanšu tilta kāpņu margām atdalījās un nokrita betona detaļas, tāpēc kāpnes tika slēgtas. Par tiltu atbildīgā Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāvji tilta sliktajā stāvoklī vainoja laika apstākļus - tilta daļas esot atdalījušās lielā sala dēļ, kas divas nedēļas valdīja Latvijā.

Abas Vanšu tilta kāpnes tika slēgtas, kā arī ir ierobežota pārvietošanās patiltē zem kāpnēm.  

Rīgas mērs Nils Ušakovs (“Saskaņa”) sacīja, ka Vanšu tilta kapitālie remontdarbi varētu sākties šoruden. Mediju arhīvi gan liecina, ka jau pirms pieciem gadiem Ušakovs solījis tiltu remontēt, sakot - kapitālo remontu tas piedzīvos 2017.gadā.

2 komentāri
Anonīms lietotājs 22614
Ušakovs teica....manuprāt, viņš spēkus iztērē ostas valdē, pilsētai nepietiek ne laika, ne gribēšanas.
Anonīms lietotājs 18082
Ai, nu ticēt Rīgas domes nosauktajiem ielu/tiltu remontiem ir tas pats, kas ticēt zīlniecei Centrāltirgū. Tā jau ir "saremontēta" Čaka iela, Brīvības iela sen jau pabeigta, Krasta iela atrodas darba procesā, Gaisa tilts arī jau gatavs. Var turpināt uzskaitījumu. Vanša tiltu ajaunošanu pabeigts labi, ja nākamās desmitgades ietvaros. Viss, kas apjomīgāks par iekškvartālu ieliņu un bērnudārzu remontu, Rīgas domei ir grūti pa spēkam.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti