Valsts zemes dienesta ģenerāldirektora amata konkursā pieteikušies 6 pretendenti

Valsts kanceleja saņēmusi sešus pieteikumus atklātajā konkursā uz Valsts zemes dienesta (VZD) ģenerāldirektora amatu. 

Konkurss izsludināts 18. maijā, pieteikumu iesniegšanas termiņš bija 8. jūnijs. Konkurss norisināsies trīs kārtās. Pirmās kārtas laikā konkursa komisija izvērtēs iesniegtos dokumentus un pretendentu atbilstību obligātajām prasībām, informēja Valsts kancelejā.

Pretendenti, kuri tiks izvirzīti uz konkursa otro kārtu, konkursa komisijai skaidros savu motivāciju ieņemt šo amatu un atbildēs uz 10 jautājumiem par valsts pārvaldes uzbūvi un darbības pamatprincipiem, budžeta plānošanu, administratīvo procesu iestādē un VZD darbības jomu, kā arī izklāstīs savu redzējumu par VZS attīstību turpmākajos piecos gados.

Uz konkursa trešo kārtu izvirzītie pretendenti tiks vērtēti, analizējot viņu vadības kompetences: stratēģisko redzējumu, spēju pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, darbinieku motivēšanu un attīstīšanu, pārmaiņu vadīšanu un orientāciju uz rezultātu sasniegšanu. Šos atlases procesus Valsts kanceleja ir gatava nodrošināt attālināti.

Konkursa noslēgumā visaugstāko novērtējumu guvušais pretendents tiks virzīts apstiprināšanai Ministru kabinetā.

Konkursa pretendentu vērtēšanas komisiju vada Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis, tās sastāvā ir: tieslietu ministra biroja vadītājs Aldis Bukšs, Tieslietu ministrijas (TM) valsts sekretārs Raivis Kronbergs, TM valsts sekretāra vietniece Laila Medina un TM Personālvadības departamenta direktore Airisa Auzāne. Ar padomdevēju tiesībām piedalās pārstāvji no Latvijas Mērnieku biedrības un Latvijas Kartogrāfu un ģeodēzistu asociācijas.

KONTEKSTS:

Ministru kabinets aprīļa sākumā atbalstīja Tieslietu ministrijas sagatavoto rīkojuma projektu, ar kuru atstādinātajai VZD ģenerāldirektorei Solvitai Zvidriņai piemērojams disciplinārsods – atbrīvošana no amata.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti