Valsts prezidents skolēniem novēl nezūdošu apņemšanos un gribasspēku mācīties

Valsts prezidents Andris Bērziņš ikvienam, kurš 1.septembrī sāk mācības, novēl nezūdošu apņemšanos un gribasspēku mācīties, pilnveidoties un laika gaitā rast atbildes uz  būtiskiem esības un nākotnes jautājumiem, informēja prezidenta Preses dienests.

Prezidents uzsver, ka izglītības ceļam „nav un nevar būt robežu, jo zinības ir neizmērojamas. Ne velti sakām, ka mācīties nekad nav par vēlu, un patiesi apsveicami ir mācīties mūža garumā, nekad neapstājoties pie sasniegtā.”

Prezidents novēl ikvienam laika gaitā saprast, kur ir viņa vieta dzīvē un par ko viņš vēlas kļūt, lai nodrošinātu savu nākotni un pateiktos iepriekšējām paaudzēm, kuras ir palīdzējušas skoloties un izaugt par personību. Prezidents iesaka izvēlēties un apgūt tādu izglītību, kas ir profesionāli pieprasīta un nepieciešama darba devējiem, kam ir nākotne un iespējas augt.

Viss, ko mēs iegūstam mācoties, pieder tikai mums. Bet patiesa gudrība slēpjas spējā dalīties ar savām zināšanām, pieredzi un dzīves laikā apgūto, lai katra nākamā paaudze būtu gudrāka un izglītotāka, lai tā neatkārtotu iepriekšējo kļūdas, bet mācītos no tām un taptu gudrāka it visā," savā apsveikumā norāda  Andris Bērziņš.

Prezidents arī uzsver, ka skola ir kā robeža un vienlaikus tilts starp bērna un pieaugušā dzīvi - aizraujošs, trauksmains un neaizmirstams laiks, ko katrs atceras dzīves garumā.

"Šis ir nesaudzīgs laiks, kurā jārod atbildes pašiem, kurā jāpalīdz tiem, kas paši to nevar, un jārīkojas, divtik domājot par to, kā dzīvos nākamās paaudzes un kāda būs nākotnes Latvija. Lai veiksmīgs, aizraujošs un panākumiem bagāts mācību gads! Lai tas iepriecina mūs visus un stiprina mūsu Latviju!" apsveikumā saka Valsts prezidents.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt