Valsts prezidents rosina vērtēt sabiedrības saliedētības politiku

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis lūdzis paša izveidotai Sabiedrības saliedētības politikas ekspertu grupai vērtēt līdzšinējo sabiedrības saliedētības politiku un iezīmēt, kā var efektīvāk veicināt sabiedrības saliedētību, informēja Valsts prezidenta kancelejas Preses dienests.

"Sabiedrības saliedētību uzskatu par nacionālās drošības jautājumu un valsts stabilitātes priekšnoteikumu, tāpēc esmu lūdzis sniegt vērtējumu līdzšinējai politikai un iezīmēt virzienus un konkrētus soļus, kā visefektīvāk varam veicināt Latvijas sabiedrības saliedētību. Sabiedrības daudzveidībā ir mūsu spēks, un tas ir jāizmanto, lai Latviju darītu vēl stiprāku," norāda Vējonis.

Ar šādiem ceļavārdiem darbu ir uzsākusi Valsts prezidenta izveidota Sabiedrības saliedētības politikas ekspertu grupa, kuras uzdevums ir veikt līdz šim īstenotās sabiedrības saliedētības politikas un tās rezultātu analīzi, kā arī sniegt priekšlikumus sabiedrības saliedētības veicināšanai Latvijā.

Ziņojumu par saliedētības politiku Latvijā plānots pabeigt šī gada oktobrī.

Par ekspertu grupas vadītāju Valsts prezidents apstiprinājis pedagoģijas doktori, profesori un pieredzējušu sabiedrības integrācijas jomas eksperti Liesmu Osi. Ekspertu grupā darbosies pētnieks, Rīgas Stradiņa universitātes profesors Dr.art. Deniss Hanovs, žurnāliste, Latvijas Televīzijas krievu satura galvenā redaktore Olga Proskurova, pētnieks, kultūras ministres ārštata padomnieks Dr.sc.comm. Mārtiņš Kaprāns, kā arī Valsts prezidenta Mazākumtautību konsultatīvās padomes priekšsēdētājs Dr.paed. Romans Alijevs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti