Dienas ziņas

0706 DZ pavilosta

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Valsts prezidents neuzskata, ka valdībā būtu krīze

Valsts prezidents: Nav pamata runāt par krīzi valdībā

Valsts prezidents Raimonds Vējonis neuzskata, ka būtu pamats runāt par krīzi valdībā. Viņaprāt, pašlaik valdībai ir jāpieņem smagi lēmumi, tie nedrīkst būt sasteigti. Tas neliecinot, ka koalīcijas partijas būtu vājas.

Valsts prezidents pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Māri Kučinski (Zaļo un Zemnieku savienība) žurnālistiem sacīja, ka ir svarīgi, lai lēmumi no kādu partiju puses netiktu speciāli "torpedēti".

Pēc prezidenta teikta, darba grupa šobrīd strādā pie tā, lai meklētu papildu finansējumu veselības aprūpei. Ir izstrādāti dažādi priekšlikumi, notiek apspriedes valdību veidojošajās partijās. "Kāds būs rezultāts, to laiks rādīs," piebilda Vējonis.

Valsts prezidents pēc tikšanās ar premjeru atkārtoja, ka finansējums veselības aprūpei jāmeklē kontekstā arī nodokļu politikas reformu.

"Manuprāt, šeit nav pamata runāt par kādu krīzi valdībā. Ja jums ir sīkāka informācija, varat padalīties ar šo informāciju. Man šādas informācijas nav," teica Vējonis.

Iepriekš Valsts prezidents izteicies, ka valdības un tās sociālo partneru izstrādātā nodokļu politikas reforma ir viena no lielākajām pēdējos 25 gados, un tā ir jāvirza uz priekšu. 

Ja reforma tiks "nogremdēta", tad mums no ļoti daudz kā būs jāatsakās, sacīja Valsts prezidents, gan paužot pārliecību, ka nodokļu reforma tiks apstiprināta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti