Dienas ziņas

Aicina ziedot asinis un saņemt brīvu darba dienu

Dienas ziņas

Uzņēmēji kopā ar studentiem veido auto uzlādes stacijas

Valsts policijā par vienu ģenerāli vairāk

Valsts policijas priekšnieka vietniekam Grūbim piešķir ģenerāļa pakāpi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Valdība šodien atbalstīja ģenerāļa pakāpes piešķiršanu Valsts policijas Galvenās administratīvās pārvaldes priekšniekam Normundam Grūbim. Līdz ar to iekšlietu nozarē aktīvajā dienestā esošo ģenerāļu skaits pieaudzis līdz deviņiem.

Grūbis ir atbildīgs par strukturālo reformu ieviešanu Valsts policijā. Uzrunājot ministrus pirms lēmuma pieņemšanas par ģenerāļa pakāpes piešķiršanu, viņš pateicās kolēģiem par atbalstu.

Valsts robežsardzē ģenerāļa pakāpe ir dienesta priekšniekam Guntim Pujātam un viņa vietniekiem Ivaram Ruskulim un Jurim Martukānam. Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā ģenerāļa uzplečus nēsā dienesta priekšnieks Oskars Āboliņš un viņa vietnieki Intars Zitāns un Kristaps Eklons.

Savukārt Valsts policijā ģenerāļi ir Valsts policijas priekšnieka vietnieki Andrejs Grišins un Juris Šulte.

Grūbis, saņemot ģenerāļa pakāpi, uzsvēra: "Man piešķirtā augstākā dienesta pakāpe – ģenerālis – ir kas vairāk nekā tikai dienesta pakāpe. Tas ir ļoti augsts darba novērtējums, kurš nebūtu iespējams bez kolēģu, vadības un ģimenes atbalsta.

Svarīgākais ir tas, ka ikviens no mums strādā, lai dzīvotu drošākā Latvijā, mūsu misija ir kalpot sabiedrībai un valstij.

Manis izvirzīšana ģenerāļa dienesta pakāpes saņemšanai ir papildu pienākumu uzņemšanās visaugstākajā līmenī ar augstu atbildības sajūtu un apzinīgu attieksmi pret dienesta pienākumu izpildi, veidojot profesionālu, modernu, efektīvu un uz sadarbību vērstu Valsts policiju, kas nodrošina kvalitatīvu pakalpojumu iedzīvotājiem un valstij."

Iekšlietu ministrijā informēja, ka dienestā Grūbis ir kopš 1996. gada.

Dienesta laikā par teicamu Valsts policijai noteikto uzdevumu izpildi Grūbis apbalvots ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstiem, Iekšlietu ministrijas Pateicību, kārtējo speciālo dienesta pakāpi pirms termiņa  un Valsts policijas apbalvojumiem. Savukārt 2020. gadā viņš apbalvots ar Ministru kabineta Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu valsts iekšējās drošības stiprināšanā un Valsts policijas attīstībā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti