«Valsts ceļi» brīdina: Brīvdienās satiksme no Rīgas līdz Jūrmalai var būt palēnināta

Turpinoties būvdarbiem uz Jūrmalas šosejas (A10), ir veiktas izmaiņas satiksmes organizācijā Jūrmalas šosejas (A10) un Rīgas apvedceļa (A4) krustojumā. “Latvijas valsts ceļi” (LVC) aicina būt vērīgiem un pievērst uzmanību ceļazīmēm.

LVC informēja, ka ir slēgtas visas apļveida nobrauktuves satiksmes mezglā ar Rīgas apvedceļu A5 (Salaspils–Babīte), arī braucot no Rīgas Liepājas virzienā. Pārkārtojot satiksmi uz brauktuvi Jūrmalas virzienā, tā arī turpmāk tiek organizēta pa divām joslām katrā virzienā.

Satiksme Jūrmalas šosejas krustojumā ar Rīgas apvedceļu turpmāk tiek organizēta šādi:

  • braucot no Rīgas uz Liepāju vai Piņķiem - jānogriežas nobrauktuvē uz Babīti, un uz Rīgas apvedceļa jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā;
  • braucot no Jūrmalas vai Piņķiem uz Babīti - jānogriežas nobrauktuvē uz Rīgas apvedceļu Piņķu virzienā, un uz apvedceļa jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā, jāšķērso Jūrmalas šoseja un jāpagriežas pa labi uz nobrauktuvi no Jūrmalas šosejas;
  • braucot no Babītes uz Rīgu - izbraucot uz nobrauktuves no Jūrmalas šosejas, jābrauc apvedceļa virzienā, uz apvedceļa jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā, jāšķērso Jūrmalas šoseja, vēlreiz jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā un pa nobrauktuvi jādodas uz Rīgu;
  • braucot no Piņķiem uz Jūrmalu - jānogriežas nobrauktuvē no Jūrmalas šosejas Rīgas apvedceļa Liepājas virzienā un uz Rīgas apvedceļa jāapgriežas braukšanai pretējā (Babītes) virzienā, jāšķērso Jūrmalas šoseja, vēlreiz jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā un jāturpina ceļš pa nobrauktuvi uz Jūrmalu.

Ņemot vērā meteorologu prognozi par vasarīgu laiku brīvdienās, paredzams, ka satiksme no Rīgas uz Jūrmalu sestdien, 24.augustā un svētdien, 25.augustā būs palēnināta. LVC aicina izmantot elektrovilcienus, lai nokļūtu uz Jūrmalu.

Būvdarbi turpinās uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei, tur satiksme ir organizēta pa Siguldas virziena brauktuvi pa vienai joslai katrā virzienā.

Intensīvi darbi norit arī uz reģionālajiem ceļiem. Uz autoceļa Ventspils–Kuldīga (P108) Ventspils pusē ir septiņi ar pagaidu luksoforiem regulēti posmi, un nepieciešama vairāk nekā stunda, lai tos izbrauktu. Darbi notiek arī posmā no Gulbenes Balvu virzienā (P35) un no Tērvetes līdz Lietuvas robežai (P95).  

Būvdarbu vietās LVC aicina ievērot satiksmes organizāciju, pagaidu luksoforu signālus un satiksmes regulētāju norādes, lai satiksme caur būvobjektiem noritētu raiti un nerastos sastrēgumi, jo būvobjektos transportlīdzekļiem nav iespējams samainīties vietām. Neievērojot satiksmes ierobežojumus, var izraisīt pamatīgus sastrēgumus un apgrūtināt braukšanu sev un citiem satiksmes dalībniekiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt