Valsts amatpersonu apsūdz par 10 000 eiro kukuļa pieprasīšanu

Tiesai nodota kukuļdošanas krimināllieta pret divām personām - valsts amatpersonu, kas ieņem atbildīgu stāvokli, un vienu privātpersonu, informēja prokuratūrā. Personu identitāte netiek atklāta.

Valsts amatpersona, kas ieņem atbildīgu stāvokli, apsūdzēta par kukuļa 10 000 eiro pieprasīšanu - noziedzīgu nodarījumu, kas paredzēts Krimināllikuma 320. panta ceturtajā daļā, kā arī nelikumīgu munīcijas glabāšanu - noziedzīgu nodarījumu, kas paredzēts Krimināllikuma 233. panta otrajā daļā.

Privātpersona apsūdzēta par kukuļa 10 000 eiro apmērā apsolīšanu pēc tā pieprasīšanas - par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas paredzēts Krimināllikuma 323. panta pirmajā daļā.

Šī kriminālprocesa ietvaros uzsākts arī process par piespiedu ietekmēšanas līdzekļu piemērošanu pret vienu juridisku personu. Krimināllieta nodota izskatīšanai Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti