Dienas ziņas

Iedzīvotāji aizbrauc, apkures parādi pieaug

Dienas ziņas

''URALHIM'' iegādājas AS ''VENTAMONJAKS"

Valmierieši jau gatavi vēlēšanām

Valmieriešu cerības un gaidas, gatavojoties vēlēšanām

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Vidzemnieki vienmēr aktīvi piedalījušies vēlēšanās un arī šobrīd atzīst – uz 12. Saeimas vēlēšanām dosies. Liela daļa savu izvēli jau izdarījuši, taču citus mulsina neskaidrie politiķu solījumi un pārlieku lielais partiju sarakstu skaits. Vidzemnieki pieturēsies pie pārbaudītām vērtībām un visdrīzāk balsos par to partiju, par kuru balsojuši iepriekš.

Valmierietis Ansis Bērziņš ikreiz pirms vēlēšanām rūpīgi izskata partiju piedāvājumus, raugās, vai politiķi izpildījuši iepriekš solīto. Viņam svarīga ir stabilitāte un sakārtota izglītības sistēma, tāpēc šoreiz izdarīt izvēli nav viegli.

"Joprojām vēlēšanu kampaņas ir balstītas nevis uz to, kā mūsu valstī kaut ko darīt citādāk vai labāk, (..) bet tiek strādāts ar vērtībām, tiek manipulētas ar kaut kādām vērtībām. (..) Tad atkal kārtējo reizi tiek spiests uz konkrētām personībām, tiek rādītas sejas un vārdi, bet patiesībā par tēmām, problēmām un risinājumiem, manuprāt, runā maz," - tā Valmieras novada fonda valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš.

Izvēli sarežģījuši ne vien politiķu neskaidrie plāni, bet arī pārlieku daudzie partiju saraksti. Ansis Bērziņš norāda – pat trīs jaunas partijas jau ir par daudz, tādēļ viņš šoreiz uzticēsies pārbaudītām vērtībām. Tā plāno darīt arī citi valmierieši.

"Vairāk būtu, respektīvi, mazāk to partiju un vairāk, lai domas sakrīt. Galvenais, lai tautu uzklausa, nevis sēž tikai Rīgā un neskatās, kas notiek te pa rajoniem un pa laukiem. Mums laukiem jau traki īstenībā. (..) Jāstrādā, jāstrādā - naudiņu labu pelna, lai strādā," mudina uzņēmējs Dainis Mežāns.

"Gribas, lai būtu tie godīgie cilvēki, lai drusku dzīvotu labāk, lai būtu darbs, lai bērniem būtu darbs, lai nebūtu uz ārzemēm jābrauc. Gribas tā," uzsver uzņēmēja Ņina Stiprā.

"Gribas, lai mums pensijas vairāk ir un lai dzīve uzlabotos. Es jau izvēlējusies esmu, es vienmēr par vieniem un tiem pašiem vēlēju. Es jau visiem paziņām, visiem saku – jāiet, lai kā tur. Kaut strīpo visus ārā, bet jāiet ir! Ja neviens neies, nekas jau nemainīsies,” uzskata pensionāre Zenta Kaupuža.

Valmierieši cer uz sakārtotu izglītības sistēmu, labiekārtotu ceļu infrastruktūru un attīstību veselības jomā. Viņuprāt, liela vērība jāpievērš arī aizsardzībai. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti