Valkas novada domes vadītāja amatu saglabā Vents Armands Krauklis

Valkas novada domes jaunā sasaukuma pirmajā sēdē piektdien, 16.jūnijā, par novada domes priekšsēdētāju ievēlēts līdzšinējais novada vadītājs Vents Armands Krauklis (Vidzemes partija/Latvijas Reģionu apvienība), informēja pašvaldība.

Pirmajā sēdē piedalījās visi šī gada 3. jūnijā pašvaldību vēlēšanās ievēlētie deputāti, un priekšsēdētāja amatam bija izvirzīti divi kandidāti – Krauklis un Valdis Šaicāns (Nacionālā apvienība).

Ar 12 balsīm tika ievēlēts līdzšinējais Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis. Pret viņu balsoja Dace Bašķe, Aivars Sjademe un Valdis Šaicāns no Nacionālās apvienības.

Tāpat piektdien ievēlēti divi priekšsēdētāja vietnieki – par vietnieku juridiskajos un sociālā darba jautājumos tika ievēlēts deputāts Viesturs Zariņš (“Vienotība”/ Latvijas Zemnieku savienība) un par vietnieku izglītības, kultūras, sporta un ārējo sakaru jautājumos tika ievēlēta deputāte Unda Ozoliņa (Vidzemes partija/Latvijas Reģionu apvienība).  

Jau ziņots, ka Valkas novadā par Vidzemes partijas un Latvijas Reģionu apvienības sarakstu balsis atdeva 55,68% vēlētāju Valkā, tādējādi ļaujot domē iekļūt astoņiem šo politisko spēku pārstāvjiem.

Būtiski mazāku atbalstu guva partijas "Vienotība" un Latvijas Zemnieku savienība kopīgais saraksts - 23,69% atbalstu, kas ļauj darbam domē izvirzīt četrus pārstāvju. Savukārt trīs Valkas domnieki būs no Nacionālās apvienība (18,81%).

(Avots: CVK)

  • Nobalsojuši: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
  • 1. VIDZEMES PARTIJA, Latvijas Reģionu Apvienība

    55,68%
  • 2. Partija "VIENOTĪBA", "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

    23,69%
  • 3. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

    18,81%
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti