Valdības regulārajās sēdēs būs pārtraukums uz mēnesi

No jūlija vidus līdz augusta vidum regulāro valdības sēžu grafikā būs pārtraukums, informēja premjera preses sekretārs Sandris Sabajevs.

Atšķirībā no Saeimas valdības sēdes līdz šim notika nepārtraukti visu gadu. Taču premjers Krišjānis Kariņš no „Jaunās Vienotības” pieņēma lēmumu dažas nedēļas valdības sēdes nerīkot, Latvijas Radio apstiprināja Ministru prezidenta preses sekretārs Sandris Sabajevs.

Sabajevs skaidroja, ka līdzīgi kā citās Eiropas Savienības dalībvalstīs valdība vasaras vidū nesanāks uz regulārajām sēdēm, bet pulcēsies tikai ārkārtas gadījumos.

Vienlaikus Ministru prezidents Krišjānis Kariņš patur iespēju nepieciešamības gadījumā valdības sēdes sasaukt arī attālināti.

Pēdējā valdības sēde pirms vasaras pārtraukuma plānota 16. jūlijā, bet nākamā sēde - 13. augustā.

Kopš maija vidus netiek rīkotas Ministru kabineta komitejas sēdes. Ministru prezidenta biedrs Jānis Bordāns no Jaunās konservatīvās partijas Latvijas Radio minējis, ka ministru darbs šajā laikā neapstāsies.

Jānis Bordāns: Par ministru darbu vasarāElla Semjonova

„Dažas nedēļas nenotiks [valdības] sēdes, bet faktiski jau tas darbs notiek visu laiku. Tas ir saistīts ar Saeimas darbu. Arī valdībai ir mazāk jautājumu, ko izskatīt. Un rēķināsimies, ka tomēr ir vasaras periods. Bet faktiski darbs nemainās. Es domāju, ka tā, manuprāt, ir vasarā pieņemama situācija, kad dažas sēdes visa gada garumā nenotiek. Bet tāpat kolēģiem ir darbs uz vietas. Ir Eiropas Savienības Ministru padomes sēdes Helsinkos, es tāpat braucu. Darbs neapstājas,” sacīja Bordāns.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti