Valdība konceptuāli atbalsta ieceri par jaunas ēkas iegādi četru Valsts policijas iecirkņu apvienošanai Rīgā

Ceturtdien, 27.maijā, valdība konceptuāli atbalstīja ieceri par jaunas ēkas iegādi četru Valsts policijas (VP) Rīgas iecirkņu pārvietošanai un apvienošanai vienā ēkā, informēja Iekšlietu ministrijā. 

VP ir pieņēmusi lēmumu par četru policijas Rīgas reģiona pārvaldes iecirkņu apvienošanu un pārcelšanu uz jaunām telpām, izveidojot VP Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra pārvaldi, kurā tiktu apvienoti šādi Rīgas reģiona pārvaldes iecirkņi: Rīgas Brasas iecirknis, Rīgas Latgales iecirknis, Rīgas Centra iecirknis un Rīgas Teikas iecirknis. 

Valdība VP vajadzībām atļāva uzsākt atsavināšanas procedūru nekustamajiem īpašumiem Pērnavas ielā 83, Rīgā.

Rīgā šobrīd 11 atsevišķos objektos ir izvietoti astoņi VP iecirkņi: Rīgas Ķengaraga iecirknis, Rīgas Kurzemes iecirknis, Rīgas Zemgales iecirknis, Rīgas Ziemeļu iecirknis, Rīgas Latgales iecirknis, Rīgas Centra iecirknis, Rīgas Brasas iecirknis un Rīgas Teikas iecirknis. 

Lielākā daļa no šo iecirkņu telpām tiek nomātas, turklāt vairumā gadījumu telpas ir ļoti sliktā tehniskā stāvoklī un neatbilst policijas vajadzībām, kā arī to pārbūve nav ekonomiski izdevīga. Tāpat problēmas sagādā arī dienesta vajadzībām nepieciešamā autotransporta izvietošana. 

Vadības lēmums palīdzēs optimizēt un modernizēt Rīgas labā krasta iecirkņus, norādīja ministrijā. 

Nekustamo īpašumu atsavināšanas izdevumu resursu avots ir “Finansējums Covid-19 krīzes pārvarēšanu un ekonomikas atlabšanu saistīto augstas gatavības projektu īstenošanai”, kas atsavināšanai paredz 12 789 299 eiro.

Līgumu par nekustamā īpašuma iegādi plānots noslēgt līdz 2021. gada 1.augustam. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt