Valcēniešiem rūgtums par koku ciršanu stāvlaukuma izbūves dēļ

Starp Valkas iedzīvotājiem raisījušās diskusijas par to, vai autovadītāju ērtībām ir jāupurē koki, lai izveidotu papildu stāvvietas automašīnām, Latvijas Radio pastāstīja avīzes “Ziemeļlatvija” galvenā redaktore Ingūna Johansone.

Valkas centra veikalā iekārtots “Alko Outlets”, līdz ar to izveidojies pircēju pieplūdums,   lielākoties brauc igauņi, tādēļ nav, kur novietot mašīnas. Apkārtējie iedzīvotāji uztraucas par to, ka šī veikala dēļ tiek izbūvētas papildu stāvvietas un jau nocirsti divi skaisti koki.

Savukārt domes deputāti tam oponē, atzīstot, ka ielas paplašināšana un rekonstrukcija bija nepieciešama pilsētas iedzīvotājiem un šos kokus tāpat nāktos nocirst, jo vajadzētu bruģēt ielu.

“Iedzīvotājus varbūt kaitina tas, ka netiek uzklausīts viņu viedoklis, arī par diviem nocirstajiem un nākamajiem kokiem,” atzina Johansone.

Valkas iedzīvotāji pārdzīvo, ka pilsētā pēdējā gada laikā nocirsti 30 koki.

Laikraksta “Ziemeļlatvija” redaktore uzskata, ka pilsētā jāuzlabo komunikācija starp iedzīvotājiem un domes darbiniekiem, jo pašlaik sabiedrībā valda kūtrums un cilvēki netiek iesaistīti lēmumu pieņemšanā.

Arī Smiltenē paredzēts ierīkot stāvlaukumu, jo pilsētas iedzīvotājiem ir ļoti daudz mašīnu. “Smiltenē neupurē kokus, tur upurē pašvaldības līdzekļus. Par 215 000 eiro deputāti vienbalsīgi nolēmuši, ka pirks zemi no privātīpašnieka un tur būvēs laukumu,” atzina Johansone.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti