Vakanču gadatirgus - arī Jūrmalā, Kauguros

Šodien Nodarbinātības valsts aģentūra Vakanču gadatirgu rīkos Jūrmalā, Kauguru kultūras namā. Gadatirgū sezonas vai pastāvīgam darbam darbiniekus meklēs uzņēmumi no Jūrmalas, Rīgas un arī Tukuma, piedāvājot gandrīz 260 vakances.

Pasākumā aicināti piedalīties gan reģistrētie bezdarbnieki, gan citi interesenti.

„Šobrīd ir pieteikušies vairāk nekā 30 darba devēju, kuri meklē sev darbiniekus - šuvēja, pavāra, bārmeņa, istabenes, viesmīļa, dārznieka, glābēja un citu - profesiju pārstāvju vidū,” - stāsta Nodarbinātības valsts aģentūras Jūrmalas filiāles vadītāja Rita Orlova. „Darbs tiks piedāvāts gan sezonai, gan pastāvīgajam darbam. Tāpat apmeklētājiem būs iespēja saņemt informāciju par Nodarbinātības valsts aģentūras pakalpojumiem - par mūsu piedāvājumiem, par apmācības iespējām, saņemt konsultācijas par darba un vides apstākļiem ārpus Latvijas - tātad citās Eiropas Savienības valstīs. Šajā pasākumā gaidām gan bezdarbniekus, gan studentus, gan skolēnus. Tā kā tiek piedāvātas arī sezonas vakances, tad tas ir interesanti arī vecāko klašu skolēniem vasaras periodā.”

Jau vēstīts, ka līdz šim Vakanču gadatirgi norisinājās Cēsīs, Jelgavā un Liepājā, bet vēl šāds pasākums paredzēts Rēzeknē. Pēc visu Latvijā iecerēto gadatirgu norises Nodarbinātības valsts aģentūra apkopos, cik daudziem darba ņēmējiem un devējiem gadatirgū ir izdevies atrast vienam otru.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti