Vairs nenotiks Ministru kabineta komitejas sēdes

 Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība") izdevis rezolūciju, ar kuru tiek atceltas Ministru kabineta komitejas sēdes, informēja Valsts kancelejā.

Ministru prezidenta preses sekretārs Sandris Sabajevs skaidroja, ka daudzi Ministru kabineta komitejā iekļautie jautājumi bija tehniski, tāpēc premjers ar rezolūciju ir informējis ministrus, ka šādi jautājumi ir izskatāmi Valsts sekretāru sanāksmē, lai samazinātu Ministru kabinetā nesaskaņoto jautājumu izskatīšanu.

Ministru kabineta komitejas sēdes parasti notika pirmdienās plkst.10. Tajās tika diskutēts par jautājumiem pirms to pieņemšanas valdībā.

Parasti šajās sēdēs izvērtēja jautājumus, ko institūcijas nebija pilnībā saskaņojušas un par kuriem nebija panākta vienošanās Valsts sekretāru sanāksmē. Projekti, kas Ministru kabineta komitejā tika atbalstīti bez grozījumiem, Ministru kabineta sēdē parasti tika pieņemti bez atkārtotas apspriešanas.

Pēdējā Ministru kabineta komitejas sēde notika šā gada 15.aprīlī.

Valsts kancelejā atzina, ka turpmāk jautājumus, kurus līdz šīm izskatīja Ministru kabineta komitejas sēdē, pēc Ministru prezidenta atsevišķa norādījuma Valsts kanceleja sagatavos izskatīšanai Valsts sekretāru sanāksmē vai Ministru kabineta sēdē.

Ministru kabineta sēdes arī turpmāk norisināsies otrdienās plkst.12, bet Valsts sekretāru sanāksmes - ceturtdienās plkst.9.10.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti