Vairāk nekā 30 ārvalstu skolas pārstāvētas izstādē «Izglītība un karjera 2016»

Vairāk nekā 30 vidējās un augstākās izglītības iestādes no ārvalstīm šodien iepazīstinās Latvijas jauniešus ar iespējām mācīties citviet un iegūt konkurētspējīgu izglītību.

Izstādi „Izglītība un karjera 2016” organizē starptautisks konsultāciju centrs Kalba.lv. Uz pasākumu aicināti arī pedagogi un bērnu vecāki, kas nereti būtiski ietekmē jauniešu tālāku izvēli potenciālajai karjerai.

"Izstādē piedalīsies vairāk nekā 30 augstākās un vidējās izglītības iestāžu pārstāvji no dažādām valstīm, un jebkurš izstādes apmeklētājs varēs ar viņiem aprunāties personīgi. Izstādes mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar izglītības iespējām ārzemēs, iestāšanās procedūrām, iesniedzamajiem dokumentiem un tamlīdzīgiem jautājumiem, kā arī mudināt viņus rūpīgi pārdomāt savu karjeras izvēli. Iespējas ir ļoti plašas, tikai jāzina, kur un kā tās atrast," par to, ko uzzināt iespējams šīs dienas izstādē, stāsta centra Kalba.lv pārstāve Liene Pommere.

Liene Pommere par izstādi

  Izstāde „Izglītība un karjera 2016” norisināsies šodien, 1.oktobrī, no pulksten 12 līdz pulksten 17 viesnīcā „Radisson Blu Hotel Latvija”.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti