Dienas ziņas

Pasaule sagaida 2020. gadu

Dienas ziņas

Daļa pasažieru par pārmaiņām aizvien neziņā

Vāc parakstus par svētkiem bez uguņošanas

Vāc parakstus par svētkiem bez uguņošanas

“Vēlamies pārtraukt ar svētku uguņošanām saistīto naudas šķērdēšanu un dzīvnieku biedēšanu. Sevišķi jau laikā, kad finansējuma trūkuma dēļ nevar nodrošināt adekvātu veselības un izglītības budžetu.” Tā vēsta pirms trim dienām sabiedrisko iniciatīvu portālā “Mana balss” ievietotais aicinājums parakstīties par liegumu pašvaldībām tērēt naudu svētku uguņošanām.

Iniciatīvas autore Maija Priedīte skaidroja, ka vēlas “cilvēkus aicināt par to domāt, ka valstī un pašvaldībās ir ļoti daudz jautājumu, kuros naudas trūkst. Savukārt svētkos mums ir salūti, un es domāju, ka salūtus mēs redzam bieži, un pat maziem bērniem tas vairs nav pārsteigums - kaut kas, pēc kā mēs ļoti alkstam.”

“Tas, ka šovakar ir visur salūti un mēs piedzīvosim atkal tās salūtu traumas, mēs piedzīvosim pazudušos dzīvniekus, respektīvi, mēs piedzīvosim arī tās negatīvās sekas, un varbūt tas rosinās cilvēkus padomāt,” sacīja Maija Priedīte.

Pagaidām atbalstu šai iniciatīvai pauduši vairāk nekā 600 cilvēki, bet, lai tā nonāktu politiķu dienaskārtībā, nepieciešami vismaz 10 000 parakstu.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti