Uzzini, kā valsts noteiktos kritērijus pilda tavs ģimenes ārsts. «Aizliegtais paņēmiens». Tabulas

LTV raidījuma "Aizliegtais paņēmiens" rīcībā ir nonākuši līdz šim nekur nepublicēti dati par ģimenes ārstu darbu un tā atbilstību valsts noteiktajiem kritērijiem. Šajās tabulās ikviens var atrast savu ģimenes ārstu un uzzināt, kā viņas darbs atbilst vai neatbilst valsts noteiktajiem standartiem. "Aizliegtais paņēmiens" ģimenes ārstu darbu pētīja arī operācijas "Ģimenes ārsti" pirmajā sērijā.

Ģimenes ārsta vārds Ģimenes ārsta uzvārds Reģistrēto pacientu skaits uz 2016. gada 31. decembri t.sk.bērni Izpildīto kritēriju skaits Samaksa par gada kvalitāti (eiro) Pacientu skaits, kuri apmeklējuši savu ģimenes ārstu 2016. gadā Reģistrētie - Apmeklējušie Apmeklējuši no reģistrēto kopskaita % % no reģistrētajiem bērni
8 komentāri
Anonīms lietotājs 19617
Dati nav precizi! Neatbilst ne pacientu skaits, ne tada nauda sanemta! Gribetos jau gan.
Valdis Bērziņš
Paldies par tabulu. Iesmēju par dažiem, kuri izrādās tik truli un primitīvi, ka viņus tracina un sarīda vienkārša tabula ar objektīvu datu masīvu. Diemžēl pat vislabākie ģimenes ārsti neizārstēs cilvēku stulbumu.
Ilze Jaunzeme
... "iesmiet".
Ilze Jaunzeme
Jūs nu gan nesatricināms un absolūti netruls. Kas tas ir par vārdu "iesiet"?
Ilze Lāce
Piekrītu Martina Kapicka viedoklim. Man ir, manuprāt, ideāls ģimenes ārsts (Edgars Tirāns), kurš ir vistiešākajā nozīmē visas ģimenes ārsts, bet tabula rāda, ka tikai 4 izpildīti kritēriji. Varbūt jāsāk ar to, ka tiek izvērtēti paši kritēriju noteicēji.
Oskars Vitrungs
Šoreiz piekrītu tiem, kas uzskata ka šie dati nav tie būtiskākie. Jo mana ģimenes ārste Dzintra Gailīte izpildījusi tikai 3 kritērijus! Bet, manuprāt, viņa ir lieliska ģimenes ārste. Drīzāk ir jāmaina šie kritēriji. Ko skatās un ko nē. Protams, ir jābūt kādai kvalitātes kontrolei, bet neviens nevar piespiest cilvēku katru gadu apmeklēt ģimenes ārstu vai veikt kādas analīzes. Otrs sižets par Dziesmu svētkiem. Arī ir tāds - nekāds. Jo ja man zvanītu un piedāvātu ielūgumus uz Dziesmu svētkiem, arī es no viņiem neatteiktos. Tādēļ šoreiz nevaru nopelt politiķus. Vienīgi Lembergu gan, jo parasts ielūgums viņam neder.
Inese Podžuka ( Tūtere)
Ko man kā pacientam dod šie dati ? Absolūti neko !
Martins Kapickis
Droši vien, ka LSM uzskata, ka veikuši kārtējo "labo darbu". Diemžēl tas ir tik truli un primitīvi nodarboties ar sabiedrības tracināšanu un rīdīšanu. Kopš kura laika sabiedriskais medijs izmanto lētus pseidoliberālus trikus? Pirms šo tēmu uzsākt, uztaisiet raidījumu par to kā šie kvalitātes kritēriji tapuši, kā interesēs. Tad metiet ar akmeni ģimenes ārstiem.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti