Uzsākti remontdarbi Valmieras šosejas posmā no Strenčiem Valkas virzienā

Ceļu remontdarbi valstī turpinās gandrīz 100 valsts autoceļu posmos, un ir uzsākti būvdarbi  Valmieras šosejas posmā no Strenčiem Valkas virzienā, patlaban tur ir viens pagaidu luksofors un braukšanas ātruma ierobežojumi, informēja “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Autobraucējiem arī turpmāk ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un papildu laiku ceļā. LVC aicina autobraucējus ieskatīties ceļu remontdarbu kartē VAS LVC  mājaslapā, lai sekmīgāk saplānotu maršrutus.

Uzsākti būvdarbi Valmieras šosejas astoņu kilometru garā posmā no Strenčiem Valkas virzienā, patlaban tur ir viens pagaidu luksofors un braukšanas ātruma ierobežojumi.

Turpinās darbi Vidzemes šosejas (A2) posmā no pagrieziena uz Raunu līdz krustojumam ar Smiltenes–Gulbenes ceļu, ir septiņi pagaidu luksoforu posmi un būs jārēķinās ar vismaz stundu, lai tos izbrauktu.

Šonedēļ tiks uzsākti vairāku reģionālo autocēļu remontdarbi:

  • autoceļa Ērgļi–Jaunpiebalga–Saliņkrogs (P33) posmā no Ērgļiem līdz Inešiem;
  • autoceļa Jaunkalsnava–Lubāna (P82) posmā starp autoceļiem Krāslava–Preiļi–Madona (P62) un Saikava–Trakši–Prauliena (V874);
  • autoceļa P82 posmā no krustojuma ar Saikavas–Visagala stacijas ceļa (V892) līdz krustojumam ar Madona–Varakļāni (P84) ceļu.
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti