Uzsāk dienesta pārbaudi par pašvaldības policista komentāru sociālajā tīklā «Facebook»

Rīgas pašvaldības policija uzsākusi dienesta pārbaudi par sava darbinieka Jāņa Bruševica komentāru sociālajā vietnē "Facebook".

Naktī no 18.marta uz 19.martu Krievijas dienvidos Rostovā pie Donas notika traģisks negadījums. Aviokompānijas "FlyDubai" pasažieru lidmašīnas "Boeing 737-800" katastrofā aizgāja bojā 55 pasažieri un septiņi apkalpes locekļi.

Rīgas pašvaldības policijas darbinieks Jānis Bruševics sociālajā tīklā "Facebook" par šo traģisko notikumu izteica nepieņemamu komentāru. "Nekas traks, jo tie lielākā daļa bija Krievijas pilsoņi," komentēja Bruševics.

Apzinoties savu neatbilstošo rīcību, pašvaldības policijas darbinieks vēlāk izdzēsa komentāru, kā arī atvainojās par izdarīto, izsakot līdzjūtību bojāgājušo tuviniekiem, bet pēc tam izdzēsa savu "Facebook" kontu pavisam.

Svētdien, 20. martā, izplatīts Rīgas pašvaldības policijas priekšnieka Jura Lūkasa paziņojums, kurā Lūkass nosoda Bruševica rīcību, pauž nožēlu un atvainojas par Rīgas pašvaldības policijas darbinieka rīcību, kas ir pretrunā ar Rīgas pašvaldības policijas darbības pamatprincipiem.

"Par komentāru, kas diskreditē Rīgas pašvaldības policiju, uzsākta dienesta pārbaude, lai izvērtētu darbinieka rīcību un pieņemtu lēmumu par iespējamību turpināt darba tiesiskās attiecības," norādīts paziņojumā.

Kā atzīmē Rus.lsm.lv, Bruševicam draud atlaišana no darba Rīgas pašvaldības policijā. Papildus veiktajai dienesta pārbaudei apkopotā informācija tiks nodota izvērtēšanai, vai tajā saskatāmas krimināli sodāmas darbības.

 

Naktī no 18.marta uz 19.martu Krievijas dienvidos, Rostovā pie Donas, notika traģisks negadījums - avarēja aviokompā...

Posted by Rīgas Pašvaldības policija on svētdiena, 2016. gada 20. marts

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti