Uz vietējiem ceļiem Latgalē un Vidzemē atjauno segumu; pie Aknīstes remontē reģionālo ceļu

Latgalē un Vidzemē uz vairākiem uz vietējās nozīmes autoceļiem sākta seguma atjaunošana, kas sevī ietver vienkārtas virsmas apstrādi, apauguma noņemšanu un nomaļu labošanu. Tāpat pie Aknīstes sāk atjaunot reģionālā ceļa posmu, informēja valsts AS “Latvijas Valsts ceļi”.

Seguma atjaunošanas darbi sākti uz vietējās nozīmes autoceļiem Gaigalava-Viļāni (V561)  no Rikavas katoļu kapiem līdz Jaunviļāniem (13,15.km  - 23,4.km) un uz autoceļa Varakļāni–Nagļi–Žogota (V592) posmā no dabas lieguma Lubānas mitrājs līdz krustojumam ar jau minēto autoceļu Gaigalava-Viļāni (13,5.km - 19,89.km).

Segums tiks atjaunots arī autoceļam Bērzgale–Rogovka (V549) posmā no Bērzgales līdz krustojumam ar autoceļu Rogovka–Mežvidi–Pušmucova (V499).

Būvdarbus visos trijos posmos veiks SIA “8 CBR”, un kopējā līgumsumma ir 524 185 eiro ar PVN.

Latgalē seguma atjaunošanas darbi uzsākti arī uz vietējās nozīmes autoceļiem Galēni-Sīļukalns-Stirniene (V739) posmā no krustojuma ar Ošupes ielu Galēnu pagastā vairāk nekā 6 kilometru garumā un autoceļa  Vecvārkava-Ančkini-Pieniņi-Kauša (V751) no Vārkavas līdz krustojumam ar ceļu Līvāni–Preiļi (P63) (7,04.km - 15,53.km).

Tāpat darbi uzsāksies uz vietējā autoceļa Līvāni-Gavartiene-Steķi (V754) (3,40. km - 16,98. km).

Visos trijos posmos tiks veikta vienkārtas virsmas apstrāde, atjaunotas ceļazīmes, mainītas caurtekas, tīrīti grāvji, kā arī pie upēm uzstādītas drošības barjeras un atjaunots segums uz nobrauktuvēm. Līgums noslēgts ar SIA “Binders” par kopējo summu 546 891 eiro ar PVN.

Savukārt Vidzemē vienkārtas virsmas apstrādes darbi sāksies uz autoceļiem Smiltene-Mēri-Lobērģi (V244) posmā no krustojuma ar autoceļu Blome–Birzuļi–Palsmane (V243) līdz Priedītēm (12,64.km - 14,17.km), uz ceļa Mēri-Grundzāle–Vila (V247) tiks atjaunoti 700 metri ceļa virzienā no Mēriem. Savukārt uz vietējās nozīmes ceļa Velēna-Vireši (V411) no Gaujaskalna līdz krustojumam ar Vidzemes šosejai (A2) (23,42.km - 30,6.km).

Posmos veiks karstā asfalta iesēdumu remontu un profila labošanu, tiks mainītas caurtekas, uzpildītas nomales, kā arī atjaunotas ceļazīmes un tīrīti grāvji. Līgums noslēgts ar SIA “Binders” par kopējo summu 543 264 eiro ar PVN.

Visos minētajos posmos būvdarbu laikā tiks ieviesti ātruma ierobežojumi 70, 50 un 30 km/h.

Tāpat šonedēļ sākti seguma atjaunošanas būvdarbi uz reģionālā autoceļa Vecumnieki–Nereta–Subate (P73) posmā no Aknīstes līdz krustojumam ar autoceļu Rubeņi-Ancene-Subate (V800) (97.69.km – 113.km).

Darbi paredz vecā asfaltbetona seguma izlīdzinošo frēzēšanu un divu jaunu asfaltbetona kārtu ieklāšanu, kā arī nomaļu aizpildīšanu. Tiks sakārtotas arī autobusu pieturas.

Posmā ir noteikts ātruma ierobežojums 50 km/h. Satiksme tiek organizēta ar ceļazīmēm un vadstatņiem, kā arī ir divi luksoforu posmi. Remontdarbu posma šķērsošanai nepieciešamas aptuveni 22 minūtes.

Būvdarbus veic SIA “Saldus” ceļinieks par līgumcenu 1 892 927 eiro ar PVN.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt