Uz vairākām šosejām jārēķinās ar papildu laiku ceļā – līdz pat stundai un vairāk

Visā valsts autoceļu tīklā turpinās būvdarbi, tāpēc nedēļās nogalē, plānojot savus braucienus, autobraucējiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Uz vairākām šosejām jārēķinās ar papildu stundu ceļā, informē valsts AS „Latvijas Valsts ceļi”.

Uz vairākām galvenajām šosejām remontdarbi notiek vairākos posmos, satiksmi tur regulē ar luksoforiem. Tāpēc, braucot šajos maršrutos, jārēķinās ar papildu stundu ceļā:

  • no Rīgas līdz Ventspilij;
  • no Rīgas līdz Liepājai;
  • no Valmieras līdz Valkai;
  • no Daugavpils līdz Medumiem;
  • no Rēzeknes līdz Audriņiem;
  • braucot no Jēkabpils uz Rēzekni, posmā no Stirnienes līdz Viļāniem.

Zemgalē ievērojamākie būvdarbi notiek pie Rīgas HES (A5) un Pļaviņu HES (P87) posmā no Jaunjelgavas uz ceļa Bauska-Aizkraukle (P87). Tur būs ievērojami palēnināta satiksme, jo satiksmi regulē ar luksoforiem. Tuvāk Lietuvas robeža būvdarbi turpinās no Bārbeles līdz Skaistkalnei (P89), kur autovadītājiem jārēķinās ar trīs luksoforu posmi.

Ar papildu stundu ceļā jārēķinās, braucot pa Ventspils šoseju, kur kopumā ir astoņi remontposmi. Nozīmīgākie no tiem ir pie tilta pāri Lielupei un posmā starp rotācijas apļiem pie Tukuma. Kurzemē uz Liepājas šosejas (A9) no Saldus līdz Bukupei ir jau četri luksoforu posmi. Arī uz Klaipēdas šosejas (A11) posmā no Rucavas līdz Lietuvas robežai autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Vidzemē būvdarbi sākušies pirms Igaunijas robežas uz Tallinas šosejas (A1). Tie turpinās arī uz Valmieras šosejas (A3), kur autovadītājiem ir jārēķinās ar luksoforu posmiem pirms Valkas un abpus Valmieras, kā arī no Braslas līdz Straupei.

Latgalē uz ceļa Jēkabpils–Rēzekne (A13) darbi norisinās vairākos posmos. Septiņu luksoforu posmi ir līdz Ludzai un desmit – Varakļānu apkārtnē, bet no Daugavpils līdz Medumiem uz šosejas Rēzekne– Daugavpils (A13) satiksmi regulē astoņi luksoforu posmi. Katrā no tiem jārēķinās ar papildu stundu ceļā.

Pierīgā palēnināta satiksme var būt arī Ulbrokā (P5) un Siguldā, kur notiek krustojuma rekonstrukcija. Slēgto ceļa posmu no Tīnūžiem līdz Ogrei (P5) var apbraukt pa ceļu Ogre–Jugla (V968) vai Daugavpils šoseju (A6).

Tāpat piektdien, 7.jūljā, laikā no plkst. 8 līdz 17 tiks slēgta autotransporta kustība pāri dzelzceļa pārbrauktuvei Ciemupē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti