Dienas ziņas

Pandēmija mazinājusi plaisu starp sieviešu un vīriešu algām

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Rīgā gaidāmi jauni satiksmes ierobežojumi

Uz vairākām naktīm slēgs autotransporta satiksmi Lāčplēša ielas posmā; atvērs pārvadus Prāgas un Dzirnavu ielā

Turpinot "Rail Baltica" izbūvi, vairākās naktīs no 20. jūnija slēgs autotransporta satiksmi Lāčplēša ielas posmā, informēja būvnieki "Bererix". Vienlaikus tiks atvērti pārvada tuneļi Prāgas un Dzirnavu ielā.

No 20. jūnija līdz 23. jūnijam, kā arī no 27. jūnija līdz 29. jūnijam norisināsies jaunā "Rail Baltica" pārvada atbalsta sienas būvdarbi paralēli Lāčplēša ielai. Lai nodrošinātu drošu būvdarbu izpildi un mazinātu ietekmi uz autotransporta plūsmu pilsētā, darbus veiks nakts stundās no plkst.22.00 līdz plkst. 6.00. Tāpēc šajā laika posmā būs slēgta autotransporta satiksme Lāčplēša ielā, posmā no Satekles ielas līdz Kalupes ielai. 

Autotransporta vadītājus un iedzīvotājus aicina sekot līdzi pilsētvidē izvietotajām norādēm un jau savlaicīgi saplānot pārvietošanās maršrutu, lai nokļūtu izvēlētajā galamērķī. 

Pilnsabiedrība "Bererix" nodrošinās attiecīgo ceļa zīmju izvietošanu, kā arī nodrošinās iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajos ielas posmos, autotransporta piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā transporta satiksmi. 

"Bererix" informēja, ka pabeigusi Prāgas un Dzirnavu ielās plānotos pārvadu daļas demontāžas darbus. Pašlaik norit teritorijas sakopšana un tramvaja kontakttīklu uzstādīšana, pēc kā abu pārvadu tuneļus atvērs visa veida satiksmei 20. jūnija rītā. 

"Rīgas satiksmē" informēja, ka, noslēdzoties Prāgas un Dzirnavu ielas dzelzceļa pārvada demontāžas darbiem, tramvaju, autobusu un trolejbusu kustība tiks atjaunota pamatmaršrutā.

No pirmdienas, 20. jūnija, 1., 2., 5., 7. un 10. maršruta tramvaji, 1., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 12., 18., 23., 25., 26., 32., 39., 43., 54., 55. maršruta autobusi un 13. maršruta trolejbusi kursēs kā ierasts pa pamata maršrutu, kā tas bija pirms 6. jūnijā uzsāktajiem Prāgas un Dzirnavu ielas dzelzceļa pārvada demontāžas darbiem Rīgas centra apkaimē. 

Daudz plašāki satiksmes ierobežojumi gaidāmi jau jūnijā, kad iepretim stacijai, katrā virzienā braucējiem tiks atvēlēta tikai viena josla. Tāpat plānots sākt agrākā tirdzniecības centra “Titāniks” nojaukšanu.

"Nākamā ir plānota Gogoļa iela, demontēsim veco pārvadu, pārslēdzot pa vienu braucamo daļu. Sastrēgumi būs ilgtermiņa vairāk nekā gadu. Jūlijā slēgsim tramvaju satiksmi Prāgas ielā," nākotnes plānus izklāstīja "Bererix" pārstāvis Andis Linde.

Autotransporta vadītāji un iedzīvotāji aicināti sekot līdzi pilsētvidē izvietotajām norādēm un savlaicīgi saplānot pārvietošanās maršrutu, lai nokļūtu izvēlētajā galamērķī. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti