Uz Saulkrastu apvedceļa un vietējiem ceļiem pie Ādažiem, Lielvārdes un Kuldīgas sāk atjaunot segumu

Sākas seguma atjaunošanas darbi uz Saulkrastu apvedceļa (A1) no Lilastes līdz Zvejniekciemam (21,030.-36,297. km). Jau šonedēļ tur būs viens ar luksoforiem regulēts posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h, informēja “Latvijas Valsts ceļi”.

Luksoforu posmu skaits ar laiku pieaugs. Būvdarbu ietvaros veiks izlīdzinošo frēzēšanu un jaunas asfalta virskārtas ieklāšanu. Būvdarbus veic SIA “Via” par līgumcenu 2,2 miljoni eiro (ar PVN), ko finansē valsts budžets.

Plānots, ka darbs ilgs trīs mēnešus.  

Jūrmalas šosejas (A10) remontdarbu zonā no Rīgas robežas līdz Jūrmalai satiksme ir pārslēgta uz Rīgas virziena brauktuvi pa divām joslām katrā virzienā.

Rīgas apkārtnē turpinās remontdarbi Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz Misas tiltam un uz Vidzemes šosejas (A2) no Garkalnes līdz Sēnītei. Satiksme pa Vidzemes šoseju ir slēgta Siguldas virziena brauktuves posmā no Vangažiem līdz Sēnītei un abos virzienos tiek organizēta pa Rīgas virziena brauktuvi.

Daugavpils šosejas (A6) remontposmā starp Skrīveriem un Aizkraukli ir divi ar luksoforiem regulēti posmi un slēgts ceļa Bauska–Aizkraukle (P87) pieslēgums Daugavpils šosejai, un satiksme ir novirzīta pa Jaunceltnes ielu Aizkrauklē.

Tāpat sākas asfalta seguma atjaunošanas darbi uz autoceļa Ādaži–Garkalne (V46) Ādažos no Gaujas ielas rotācijas apļa līdz krustojumam ar autoceļu Baltezers–Āņi–Lapmeži (V50) (0,692.-3,465. km). Darbu zonā ieviests ātruma ierobežojums 50 un 30 km/h.

Būvdarbi daļā posma paredz ieklāt divas kārtas asfalta un atlikušajā – asfalta izlīdzinošo kārtu ar sekojošu virsmas apstrādi, kā arī gājēju celiņa pārbūvi no Ādažiem līdz Podniekiem.  

Būvdarbus veic SIA “Binders” par līgumcenu 344,9 tūkstoši eiro (ar PVN), finansējums nāk no valsts budžeta.

Savukārt Kuldīgas apkārtnē autoceļa Kuldīga–Basi (V1290) posmā no Priedaines Basu virzienā (0,155.-4,000. km) grants segumu sāk sagatavot dubultai virsmas apstrādei. Tur ir noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.

Būvdarbus veic SIA “Saldus ceļinieks” par līgumcenu 556,1 tūkstotis eiro (ar PVN), un arī to finansē no valsts budžeta. Šī līguma un cenas ietvaros tādi paši darbi notiks arī uz autoceļa Gaiķi–Kabile (V1298). 

No otrdienas priekšdarbi dubultai virsmas apstrādei sāksies arī uz autoceļa Lielvārde–Rozītes (V971) Lielvārdes un Lēdmanes pagastos (2,25.-9,44. km), un arī tur būs noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.

Šos būvdarbus veiks SIA “Strabag” par līgumcenu 715,6 tūkstoši eiro (ar PVN), ko finansēs valsts budžets.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt