Uz Rīgas apvedceļa pārvada pār Daugavpils šoseju ierobežos satiksmi

No pirmdienas, 18.maija, Rīgas apvedceļa Baltezers-Saulkalne (A4) pārvada pār Daugavpils šoseju (A6) satiksme tiks organizēta pa vienu braukšanas joslu

Uz Rīgas apvedceļa pārvada pār Daugavpils šoseju arī tiks ieviests ātruma ierobežojums 50 km/h. Braukšanas joslas platums būs 3,5 metri. 

Satiksmes ierobežojumi tiek ieviesti sakarā ar tilta slikto tehnisko stāvokli. Patlaban notiek darbs pie pagaidu risinājumu izstrādes satiksmes nodrošināšanai pa divām joslām, kas būs spēkā līdz tilta pārbūvei.

Rīgas apvedceļa pārvads pār Daugavpils šoseju ir izbūvēts 1968.gadā. Tas ir saliekamu dzelzsbetona siju pārvads ar kopējo garumu 56,4 metri, ar 4 laidumiem, garākais no kuriem ir 16,7 metri. Pēdējie remontdarbi uz pārvada tika veikti 2010.gadā, kad tika atjaunota asfalta virskārta un ierīkotas mastikas deformācijas šuves. 

Satiksmes intensitāte šajā posmā Tallinas virzienā ir vidēji 150 auto stundā (71 jeb 46% ir kravas transports) un 50 auto stundā (13 jeb 25% ir kravas transports) Ogres (A6) virzienā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti