Uz partijas «Vienoti Latvijai» kongresu ieradies arī Straume un Zaržeckis

Partijas "Vienoti Latvijai" kongress sestdien pulcējis 91 delegātu. Lielākā daļa klātesošo ir jauna gadagājuma cilvēki, pazīstamu politiķu vai pašvaldību līderu maz.

Uz kongresu atnākuši arī bijušais politiķis Jānis Straume (savulaik pārstāvēja "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, no kuras izstājies 2011.gadā), arī plastikas ķirurgs Jānis Zaržeckis (bijušās Latvijas Pirmās partijas biedrs). Zaržeckis ieradies kā viesis, viņu interesējot Aināra Šlesera jaunās politikas ideju piedāvājums, jo Šlesers esot politiķis ar dzirkstelīti acīs.

Laura Dzērve

Kongresā partija lems par tālāko rīcību un stratēģiju pirms gaidāmajām Saeimas vēlēšanām. Plānots ieskicēt partijas ideoloģiju un tālākās attīstības iespējas lielajā politikā.

Uz partijas priekšsēdētāja amatu kandidēs Ainārs Šlesers, kura pārstāvētais "LPP/LC" Saeimas ārkārtas vēlēšanās parlamentā neiekļuva un pārtrauca darbību. Tagad Šlesers vēlas atgriezties lielajā politikā un iestājies partijā "Vienoti Latvijai". Viņš izvirzījis partijai mērķi nākamajā Saeimā veidot nacionālā izlīguma valdību.

"Vienoti Latvijai" ir Rēzeknē dzimusi reģionāla partija, bet ar šo kongresu tā vēlas sevi pieteikt nacionālā līmenī. Iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās partija ievēlēta astoņās no desmit pašvaldībām, kur tā startēja. Partijas pārstāvji iekļuvuši Ilūkstes, Krāslavas, Viļakas, Viļānu, Madonas, Ropažu un Dagdas novada domēs, kā arī Rēzeknes pilsētas pašvaldībā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti