Uz citām slimnīcām pārvesto pacientu stāvoklis nav pasliktinājies

No Stradiņa slimnīcas evakuēto pacientu stāvoklis aizvadītajā naktī nav pasliktinājies. Vairums slimnieku, tostarp, ar smagām diagnozēm, pārvesti uz Austrumu slimnīcu. Visticamāk, ārstēšanos pacienti tur arī pabeigs. Tikmēr Austrumu slimnīca prognozē lielāku pieplūdumu Neatliekamās palīdzības nodaļā.

Saistībā ar vakardienas ugunsgrēku Rīgas Stradiņa universitātes slimnīcā uz Rīgas Austrumu slimnīcu tika pārvests 21 pacients, puse no tiem bija īpaši smagā stāvoklī.

Atvestajiem pacientiem problēmas joprojām pastāv un tās tiek ārstētas, intervijā Latvijas Radio pastāstīja Austrumu slimnīcas neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas nodaļas vadītājs Pēteris Tomiņš.

Uz Bērnu klīnisko slimnīcu tika nogādāti seši jaundzimušie kopā ar māmiņām. Bērniņu stāvoklis saistībā ar ārkārtas pārvešanu nav pasliktinājies, atklāj Bērnu slimnīcas pārstāve Romēna Namniece.

Iepriekšējā diennakts Austrumu slimnīcas Neatliekamās palīdzības nodaļā aizvadīta mierīgi, taču tuvāko dienu laikā paredzams papildu slimnieku pieplūdums, stāsta Pēteris Tomiņš, atgādinot, ka slimnīcā no sākuma tiek apkalpoti smagāk slimie pacienti un mazāk slimajiem ir jāgaida.

Kā lsm.lv jau ziņoja, piektdienas rītā ap plkst. 9.30 no rīta ugunsdzēsēji saņēma ziņu, ka slimnīcā ir izcēlies ugunsgrēks. To bija izraisījuši 23 uzsprāguši skābekļa baloni. Uz notikuma vietu izbrauca 15 operatīvā transporta vienības. Slimnīca tika izsludināts ārkārtas stāvoklis un kopumā uz apkārtējām nodaļām un pagalmā uz soliņiem evakuēti 170 pacientu. Ugunsgrēka dzēšana prasīja stundu. Sprādzienā cieta divi slimnīcas tehniskie darbinieki. Vairums slimnieku, tostarp, ar smagām diagnozēm, pārvesti uz Austrumu slimnīcu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti