4. studija

Kāpēc «Lavijas Pasts» nedēļas laikā nespēj piegādāt žurnālu, kurš aktuāls tikai nedēļu?

4. studija

4. studija

Kāpēc Veselības ministrija «rezervējusi» sev Stabu ielu?

Uz ārkārtējās situācijas laiku Veselības ministrija «rezervē» stāvvietas Stabu ielā

Stabu ielas iedzīvotāji ir neizpratnē - viņiem šobrīd nav, kur atstāt savu automašīnu. Agrāk tur bija maksas stāvvietas, taču šobrīd tur drīkst stāvēt tikai auto ar Veselības ministrijas atļaujām. Ministrija skaidroja, ka tas nepieciešams ārkārtējās situācijas dēļ, jo ministrijā bieži notiek ekspertu un veselības nozares iestāžu operatīvās sanāksmes, vēstīja LTV raidījums “4.studija”.

Veselības ministrijā skaidroja, ka nepieciešamība radusies ārkārtējās situācijas laikā un nav saistāma ar jaunu transportlīdzekļu iegādi vai kādām ministrijas ambīcijām.

Stāvvietas rezervētas valsts iestādes un tās pakļautībā esošo iestāžu darbiniekiem darba pienākumu pildīšanai.

Veselības ministrijas komunikācijas nodaļas vadītājs Oskars Šneiders informēja, ka faktiski jau kopš janvāra ik pārdienu notiek valsts operatīvās medicīniskās komisijas sanāksmes, kurās ir daļa Veselības ministrijas darbinieku, kā arī vadošie eksperti no padotības iestādēm -  Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Slimību profilakses un kontroles centra, Veselības inspekcijas, Zāļu valsts aģentūras, no Nacionālā veselības dienesta, no Stradiņa slimnīcas, no Austrumu slimnīcas, Bērnu slimnīcas.

“Ja ik pārdienas šie cilvēki dodas uz sanāksmēm, reizēm pat vairākas reizes dienā uz dažādām sanāksmēm Veselības ministrijā, bija jāpadomā, vai uz šo brīdi, kad ir ārkārtējā situācija, ir iespējams rast iespēju viņu automašīnas novietot stāvēšanai bez maksas, jo apkārt ministrijai ir tikai maksas stāvlaukumi, kur, attiecīgi, ja cilvēks ierodas savu darbu veikšanai uz ministriju, viņš dabū par to krietni sālīti samaksāt,” skaidroja Šneiders. 

Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante informēja, ka martā līdz ar ārkārtējo situāciju valstī, pie departamenta vērsās Veselības minisitrija ar lūgumu pārskatīt satiksmes organizāciju un atļaut stāvvietās novietot savas automašīnas bez maksas, tāpēc, ka tur strādā operatīvais dienests, faktiski visas sabiedrības labā.

“Mēs izvērtējām šo te iespēju un atļaujam praktiski visā garumā no Brīvības ielas līdz Tērbatas ielai, faktiski visā garumā stāvēt šīm  automašīnām,” informēja Dimante.

Ministrijā skaidro, ka daļa speciālistu strādā attālināti, tomēr sanāksmēs darbs rit efektīvāk, ja eksperti ierodas klātienē, tāpēc ārkārtējās situācijas laikā Stabu ielas iedzīvotāji tiek aicināti izturēties ar sapratni. Maksas stāvvietas iedzīvotāju vajadzībām tiks atvērtas, līdzko beigsies vīrusa izplatība valstī un tiks atcelta ārkārtējā situācija.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt