Rīta Panorāma

Aktierim Gunāram Placēnam šodien 90.dzimšanas diena!

Rīta Panorāma

Intervija ar Latvijas vēstnieku Krievijā Māri Riekstiņu

Intervija ar Nilu Ušakovu par ielu remontiem

Ušakovs: Brīvības ielā remonti turpināsies vēl līdz oktobrim

Rīgā, Brīvības ielas posmā no Bruņinieku ielas līdz VEF tiltam, ceļu remonti turpināsies vēl līdz oktobrim, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” pastāstīja Rīgas mērs Nils Ušakovs (“Saskaņa”).

Lielākoties brauktuvju remontus Rīgas ielās paredzēts pabeigt līdz septembra sākumam, bet kāda daļa darbu vēl tiks turpināta līdz septembra vidum. Arī gājēju ietvēs remontēs vēl līdz 15.septembrim.

Savukārt ilgāk darbi aizkavēsies Brīvības ielas posmā, kur tiek mainītas komunikācijas. Tos plānots pabeigt līdz oktobrim. Taču tie esot lokāla tipa darbi, kas neradīšot plašus satiksmes ierobežojumus.

Vienlaikus Rīgas mērs ieteica autovadītājiem meklēt citus ceļus un apbraukt remontējamo posmu Brīvības ielā.

Ilgais laiks, kas nepieciešams šiem darbiem Brīvības ielā, esot saistīts ar lielo komunikācijas turētāju skaitu, skaidroja domes priekšsēdētājs.

Ušakova ieskatā šogad ielu remonti Rīgā esot daudz veiksmīgāki salīdzinājumā ar pērno gadu, lai gan tālu no ideāla. Tas attiecas arī uz gājēju satiksmes organizēšanu. Viņš skaidroja, ka ņemot vērā lielo remontu apjomu, būvniekiem neesot pietiekami daudz plastmasas barjeru gājēju ceļu norobežošanai.

Saistībā ar satiksmes organizēšanu remontdarbu laikā dome būvniekiem izrakstījusi 25 sodus.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti