Urbanoviča vadītais auto iesaistīts ceļu satiksmes negadījumā

"Saskaņas" Saeimas frakcijas vadītājs Jānis Urbanovičs iesaistīts ceļu satiksmes negadījumā Rēzeknē. Tas noticis pie lielveikala, un cietušais ir velosipēdists.

Negadījuma faktu Latvijas Radio  apstiprinājis arī pats Urbanovičs. Viņš norādīja, ka situāciju vēl nepatīkamāku darīja tas, ka apkārt esošie cilvēki nemēģināja palīdzēt, bet centās iespējami ātrāk dalīties ar notikuma bildēm sociālajos tīklos.

"Tā ir taisnība. Apmēram 13.20, griežoties pie "Rimi" veikala Rēzeknē,  vecs vīrs mani nepamanīja un ieskrēja aizmugurējā sāna durvīs. Es viņu pamanīju ātrāk. Viņš arī strauji bremzēja. Vecajam vīram ir galvas sasitums - ceru, ne pārāk liels. Izsauca "ātros", izsauca policiju. Notiek tas, kas parasti - kad aicini būt par liecinieku, neviena nav, taču visi ir gatavi sūtīt [attēlus] uz "Youtube"  vai citām interneta vietēm. Žēl. Ļoti nepatīkama situācija," sacīja Urbanovičs.

Jānis Urbanovičs par ceļu satiksmes negadījumu Rēzeknē
00:00 / 00:59
Lejuplādēt

70 gadus vecais riteņbraucējs hospitalizēts, lai mediķi pārliecinātos, ka viņam nav smadzeņu satricinājums. Sniegta arī aprūpe nobrāzumiem kājām un elkonim, - tā Latvijas Radio sacīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības pārstāve Ilze Bukša. "Par laimi bez nopietnām sekām," sacīja Bukša.

"Ātrās palīdzības" pārstāve Ilze Bukša par avāriju, kurā iesaistīts Urbanoviča vadītais auto
00:00 / 00:22
Lejuplādēt

Rus.lsm.lv, atsaucoties uz aģentūras LETA arhīvu, norāda, ka ir bijuši vairāki gadījumi, kad Urbanovičs pārkāpis ātruma ierobežojumu. Piemēram, 2009.gada oktobrī Urbanovičs samaksāja 80 latus jeb 115 eiro par to, ka "Range Rover" automašīnā brauca pa Rīgu ar ātrumu 95 kilometri stundā, lai gan atļautais ātrums ir 50 km/h.

2007.gada jūlijā Urbanoviču sodīja ar 100 latu jeb 142 eiro lielu soda naudu un četriem soda punktiem par to, ka pa Daugavpils šoseju pārvietojās ar 123 km/h, lai gan tur bija atļauts braukt vien ar 70 km/h.

Savukārt 2002.gadā Ceļu policija apturēja Urbanoviča "Mercedes - Benz". Viņš pa Jēkabpils - Rēzeknes ceļu brauca ar ātrumu 123 km/h.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti