Ukrainas tautas atbalsta akcijā Rīgā pulcējas ap 100 cilvēku

Rīgā pie Brīvības pieminekļa svētdien pulksten 15.00 notika atbalsta pasākums Ukrainas tautai. Kā novēroja lsm.lv, atbalstu Ukrainas tautai bija sanākuši paust teju simts cilvēku.

Organizatori aicinājuši piedalīties visus, kam rūp cilvēktiesības, vārda brīvība, miers un demokrātiskas sabiedrības principi.

Akcija noris mierīgi, piesaistot daudz interesentus un fotografēt gribētājus no malas. Daudzi akcijas dalībnieki savā starpā sarunājas ukrainiski, novēroja lsm.lv.

Akcijas dalībnieku transparenti pauž atbalstu Ukrainas tautai, piemēram: „Latvijas tauta ar jums!” un „Ukraina! Latvijas tauta ir ar Jums! Brīvību no bandītiem un čekistiem!”.

Pašā Ukrainā, neskatoties uz prezidenta Viktora Janukoviča piedāvājumu opozīcijai uzņemties valdības vadīšanu, sadursmes Kijevā nav rimušās arī naktī.

Tuvāko dienu laikā Ukrainā būtu svarīgi panākt kompromisu starp valdību un opozicionāriem, taču situācijas atrisinājums nav gaidāms vēl ilgi, - tā uzskata Ukrainas sociālās izpētes centra "Etnikos" vadītāja Nataļja Lisogorova. Viņa arī atzina, ka Latvijas ukraiņiem šis ir ļoti smags laiks, jo Ukrainā daudziem ir radinieki.

Kā iepriekš jau vēstīts, piektdienas, 24.janvāra, vakarā, spītējot salam, ap 100 cilvēku pulcējās  pie Ukrainas vēstniecības Rīgā, lai paustu atbalstu demonstrantiem Kijevā un pieprasītu Ukrainas valdībai ievērot cilvēktiesības.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti