Panorāma

Panorāma

Panorāma

E-paraksta darbība traucēta 10% klientu

VP: ugunsgrēks Valsts policijas ēkā – bez būtiskām sekām

Ugunsgrēku policijas ēkā, iespējams, izraisīja elektroinstalācijas problēmas

Valsts policijas struktūrvienību izmantotajā ēkā Stabu ielā ugunsgrēks otrdien, 2.janvārī, varētu būt izcēlies elektroinstalācijas problēmu dēļ. To kā ticamāko versiju trešdien minēja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Ugunsgrēks izcēlies kādā aizslēgtā telpā ēkas ceturtajā stāvā, kurā atrodas Satiksmes drošības pārvalde. Telpās neesot bijušas viegli uzliesmojošas lietas vai sveces. Par ļaunprātīgu dedzināšanu šobrīd pierādījumu neesot.

Nav arī pazīmju, ka telpās kāds būtu ielauzies. Signalizācija nostrādājusi novēloti, un par ugunsgrēku ziņoja garāmgājēji. Ēkas piektajā stāvā atrodas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde.

Ķuzis apliecināja, ka nevienas lietas dokumenti vai pierādījumi ugunsgrēkā nav cietuši.

Valsts policijas priekšnieks Ints ĶuzisMāris Klūga
  “Kas attiecas uz Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldi, tad nekādu mantisku bojājumu nav, jo faktiski no ceturtā stāva vēlās ārā dūmi un uguns, un tas nedaudz bojāja fasādi un logus, bet iekšā nekādas uguns attīstības nebija. Cits jautājums ir par trešo stāvu, jo trešajā stāvā atradās uzskaites grupa, kas analizē fotoradaru un citu pārkāpumu sūdzību pārskatīšanu ceļu satiksmē. Šeit ir jāsaprot, [ka tagad] kāds apjoms ir tāds, kurš vairs nebūtu izmantojams,” sacīja Ķuzis.

  Lai noskaidrotu ugunsgrēka apstākļus, ierosināts kriminālprocess par noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu. Tāpat nozīmēta ekspertīze, kas arī noskaidros ugunsgrēka rašanās cēloni.

  Degšana sākusies vienā no Satiksmes drošības pārvaldes kabinetiem. Zināms, ka visvairāk cietušas pārvaldes priekšnieka Normunda Krapša un viņa palīdzes darba telpas. Ugunsdzēsības signalizācija nostrādājusi, taču novēloti un citā ēkas vietā.

  1 komentārs
  Anonīms lietotājs 18482
  Nē, gan jau miega peles spēlējās ar eglīšu svecītēm, tas būs ticamāk.
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti