Ugunsgrēkā Liepājā divi bojāgājušie

Ugunsgrēkā Liepājā piektdien gājuši bojā divi cilvēki, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD). Lai gan ugunsgrēka iemeslus izmeklēs policija, glābšanas dienesta pārstāve Inta Palkavniece norāda, ka, visticamāk, pie vainas bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni, tādēļ aicina iedzīvotājus daudz stingrāk piedomāt par ugunsdrošības prasībām.

Ap četriem pēcpusdienā glābēji Liepājā saņēma izsaukumu uz kādu dārza māju, no kuras bija redzami paceļamies dūmi. Notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg dārza māja 30 kvadrātmetru platībā. Pēc liesmu nodzēšanas atklājies, ka ugunsgrēkā gājuši bojā divi cilvēki. 

Ugunsdzēsēji un glābēji aicina atcerēties par ugunsdrošībuMāra Rozenberga

  Palkavniece uzsvēra, ka, pēc statistikas datiem, šogad ugunsgrēkos gājuši bojā jau septiņi cilvēki.

  "Mūsu pieredze liecina, ka daļu no šīm traģiskajām ugunsnelaimēm varēja iepriekš novērst, ja vien cilvēki savlaicīgi ievērotu ugunsdrošības prasības, piemēram, nesmēķētu telpās, nelietotu bojātas apkures ierīces vai nenovietotu degtspējīgus priekšmetus pie krāsns," sacīja Palkavniece.

  Gads ir tikai sācies, bet vairāki cilvēki jau ir traģiski zaudēti. VUGD aicina iedzīvotājus ievērot ugunsdrošību un nerīkoties neapdomīgi, bet gan savlaicīgi parūpēties par savu un līdzcilvēku drošību, gan ikdienā ievērojot ugunsdrošības prasības, gan tuvākajās dienās, kad meteorologi sola salīdzinoši lielu aukstumu, nepārkurināt krāsnis un nelietot bojātas sildierīces.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti